AKTUÁLNÍ INFORMACE

Aktualizace 10.07.2020

 

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že  jsou opět otevřeny kanceláře naší CK v Tlustici a v Plzni  a v Berouně v následujících časech:

Centrála v Tlustici čp. 161

od pondělí do pátku v 10:30 – 16:00 hod.

Pobočka v Plzni, Sedláčkova ul. 22

od pondělí do pátku v 12:30 – 16:30 hod.
Pobočka v Berouně, Holandská ul. 124

od pondělí do pátku v 08:00 – 14:00 hod.

  

Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy realizujeme již bez omezení v místě pobytu i při návštěvě památek.

Pro autobusovou dopravu nejsou třeba roušky. Roušky doporučujeme mít sebou jen pro případ lodních výletů a pro vstup do objektů a památek, kde by mohly být vyžadovány. 

 

Pro zájezdy s termínem zahájení od 11.07.2020 a později

- termín splatnosti doplatku na 14 dní před zahájením zájezdu 

- termín pro stornování zájezdu s nejnižším stornopoplatkem na 14 dní před zahájením zájezdu.

 

Pro zájezdy s termínem zahájení od 01.08.2020 a později

platí standardní Všeobecné smluvní podmínky s následujícími změnami ve prospěch klientů:

- splatnost doplatku do celkové částky zájezdu je 30 dní před plánovaným odjezdem, nebo odletem – tedy případné zálohy, splatné do 15.3.2020 není třeba hradit nyní, ale až společně s doplatkem celkové ceny, 30 dní před plánovaným odjezdem, nebo odletem


Odstupné je stanoveno ve výši skutečně vzniklých nákladů spojených s rezervací a zrušením zájezdu nebo pobytu, nejméně však:

  1. 1.000,- Kč /osoba. pro zájezdy autobusovou a vlastní dopravou + nevratné cestovní pojištění, pokud má klient sjednané u naší CK.
  2. minimálně 5.000,- Kč nebo skutečně vzniklé náklady na zakoupení letenky /osoba pro zájezdy s leteckou dopravou + nevratné cestovní pojištění pokud má klient sjednané u naší CK.

Jedná se o nejnižší možné stornopoplatky plateb, které již naše CK zálohovala a které naší CK budou účtovány ze strany dopravců nebo poskytovatelů služeb. 

Výše uvedené podmínky se netýkají zájezdu To nejlepší z Rakouska, který máme v plánu uskutečnit. V případě stornování tohoto zájezdu ze strany zákazníka se postupuje dle stornopodmínek uvedených ve  Všeobecných smluvních podmínkách, které jsou součástí každé Smlouvy o zájezdu.

Při odstoupení od smlouvy ze strany klienta v období od 29 dní před odjezdem nebo odletem platí standardní podmínky dle VSP.

Současnou situaci v celé Evropě sledujeme a jsme rádi, že se vyvíjí ve prospěch obnovení cestovního ruchu, protože např. Slovinsko, Chorvatsko a Rakousko jsou přístupné již v květnu. Autobusové zájezdy plánujeme pořádat od začátku července, letecké zájezdy máme přislíbené od poloviny června. Nejvíce klientů máme v Itálii, na ostrově Ischia, kde se koronavirus skoro neprojevil a hotely plánují otevření již od 1.6.2020. Jsme ve spojení s našimi dodavateli a průvodci po celé Evropě a  společně situaci vyhodnocujeme a budeme Vás informovat nejpozději 3 týdny před Vaším odjezdem nebo odletem.

 

S případnými dotazy se můžete obracet na majitele CK, pana Josefa Sklenáře, tel: 776 466 180,

e-mail: lucie@ck-osveta.cz
 

Přejeme Vám klidné dny a pevné zdraví a těšíme se na Vás v našich zahraničních lokalitách.

Facebook