Bratislava, Budapešť a termály Velký Meder

Bratislava, Budapešť a termály Velký Meder

 

 

Termíny :  06.12. (Pá) - 08.12. (Ne) 2019   /   13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 noci

Cena: 3.411,-

Program
1. den: Ráno odjezd do Bratislavy (Praha 5:30, HK 7:00, PCE 7:30 a další nástupní místa analogicky), prohlídka historického jádra Starého města a tradiční vánoční trhy na Hlavním a Františkánském náměstí. Nocleh v Bratislavě.2. den: Celodenní výlet do Budapešti, navštívíme historické části: Buda - hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám) a Pešť - impozantní budova Parlamentu, vánoční trhy na Vörösmartyho náměstí, pěší zónu Váci útca. Individuálně lze navštívit např: termální lázně Széchényi nebo lux. lázně hotelu Gellért.3. den: Termální koupaliště Velký Meder. V podvečer odjezd do ČR.

 

Cena zahrnuje
dopravu busem, 2x ubytování v hotelu v Bratislavě - 2 lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x snídani, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky
jednolůžk. pokoj 800 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 90 Kč.

Nástupní místa
Trasa A - Praha, Poděbrady (dálnice ÖMV), HK, PCE, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚTrasa B - Frýdek Místek (+500), Ostrava (+500), Nový Jičín (+500), Hranice (+500), Olomouc (+250)Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Náš tip
Třídenní advent plný poznávání metropolí Bratislavy a Budapešti - prohlídka hlavních pamětihodností s průvodcem a adventní trhy na náměstích. A poslední den relax a odpočinek v termálním koupališti Velký Meder.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Facebook