Pension Fami Retro Design 

Termíny a ceny
Typ ubytování: Penzion
Poloha: v blízkosti centra
Lokalita: Česká republika / ČR / ČR
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, parkoviště, restaurace
Sport v hotelu: cyklistika, pěší turistika
Sport v blízkosti: cyklistika, pěší turistika

Nově zrekonstruovaný Pension Fami Retro Design se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže aquparku MÁCHOVA JEZERA…

Pension Fami nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 50 lůžek, je vkusně vybaven moderním designovým nábytkem ale zároveň si zachovává jedinečnou atmosférou funkcionalistické stavby z první republiky.

Historie této prvorepublikové vily sahá až do roku 1930 kdy byla vyprojektována dokumentace na výstavbu budovy právě pro účely rekreace.    

Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházka borovým lesem na pláž Máchova jezera (300m), picknik na Jarmilině skále, projížďka parníkem po Máchově jezeře jen umocní zážitek z vaší dovolené a připomene čas z roku 1928 kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře. 

Moderní designový nábytek ale přitom minimalisticky koncipovaný interiér pokojů se odkazuje na identitu v duchu 30 let. Pokoje jsou dvou, třílůžkové s vlastní koupelnou (sprcha / WC), čtyřlůžkové pokoje resp. rodinné apartmány se dvěma oddělenými ložnicemi a vlastní koupelnou (sprcha / WC). Za poplatek je možné zapůjčit TV – SAT s digitálním příjmem, chladničku, horská kola.

K hodnotnému pobytu přispívají balkony a sluneční terasa s výhledem na tenisové kurty.

Součásti pensionu je restaurace s venkovním posezením a grilem kde je možné uspořádat firemní a společenské akce.Více zde: https://www.pension-fami.cz/

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
4 550 Kč/osobu
Facebook