Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Národní parky a přírodní krásy Chorvatska
Typ ubytování: Skupina
Lokalita: Chorvatsko / Národní parky a přírodní krásy Chorvatska / Národní parky a přírodní krásy Chorvatska
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu.

 

Program zájezdu

1. den (pá): Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
2. den (so): Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Příjezd na ubytování.
3. den (ne): Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně v podvečer návštěva města ZADAR s prohlídkou historického centra.
4. den (po): Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Možnost výletu lodí na ostrůvek VISOVAC, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z r. 1445, kde se mimo jiné nachází i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Dále vodopád SKRADINSKI BUK, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání).
5. den (út): ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Odpoledne pobyt u moře.
6. den (st): Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála.
7. den (čt): Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakultativního lodního výletu do NP KORNATI , který poskytuje nezapomenutelné přírodní scenérie.
8. den (pá): Pobyt u moře.
9. den (so): Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi.
10. den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

 

Ubytování

Většina našich skupin je ubytována v hotelu Orion ve Vodicích.

 

 

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • průvodce
  • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím
  • 7x polopenze
  • pobytová taxa

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 330 Kč)
  • fakultativní výlet 3. den (uskuteční se od 20 osob) (příplatek: 190 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 2800 Kč)

Ve spolupráci s CK Mayer Crocus

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový
12 690 Kč/osobu
Facebook