Předvánoční Paříž-1x ubytování v hotelech - Autobusová doprava

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Předvánoční Paříž-1x ubytování v hotelech
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Francie / Paříž / Předvánoční Paříž
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Předvánoční Paříž

Typ dopravy

 

Paříž je nádherná v každém ročním období. Na Vánoce se však  její tvář rozzáří mnohem  víc. Nádherná  výzdoba, vánoční trhy a královsky  rozzářené Champs-Élysées, které je oděno do světel spolu  s úžasně   osvětlenými stromy od Vítězného oblouku až po Place de la Concorde. Pohádkovou  atmosféru doplňuje i fantasticky osvětlené obří kolo La Grande Roue.  

 • 1. den:

  Odjezd dle nástupních míst přes ČR, Srn do Paříže.

 • 2. den:

  Ráno příjezd do Paříže. Okružní jízda: Bastilla, Hotel de Ville, Rivoli, Concorde, Orsay. Procházka městem: Latinská čtvrť: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, Sorbonna, Musée de Cluny. Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Poté radnice, centrum G. Pompidou, Les Halles – bývalé břicho Paříže, přes Louvre, Tuilleries. Osobní volno, možnost návštěvy muzea Orsay, Louvre, nebo předvánočních nákupů na světoznámých bulvárech Rivoli, Opera, St. Michel. Doporučujeme návštěvu velkých obchodních domů u Opery jako je Galerie Lafayette a Printemps s nádhernou předvánoční výzdobou a pověstným velkolepým vánočním stromem. Odjezd na nocleh

 • 3. den:

  Paříž – Eiffelova věž. Možnost návštěvy vánočních trhů v oblasti náměstí Trocadero. Pokračování prohlídky: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona přes nejkrásnější z mostů nad Seinou – Most Alexandra III. na nám. Svornosti – největší pařížské náměstí. Osobní volno, možnost návštěvy muzeí (Louvre, Orsay,...) nebo možnost předvánočních nákupů na předvánočních trzích v dolní části Champs Elysées nebo na obchodní ulici Rivoli. Fakultativně večerní plavba lodí po Seině. S Paříží se rozloučíme návštěvou čtvrti Montparnass. Budete moci navštívit známou Tour Montparnass a její observatoř která Vám nabídne jedinečný panoramatický pohled na Paříž – výhled v 360° do vzdálenosti 40 km z výšky 200 m bude jedinečným zážitkem. Montparnass je také spousta možností občerstvení, nákupů. Večer odjezd do ČR.

 • 4. den:

  Návrat do ČR

 • Cena zájezdu zahrnuje:

 • 1x ubytování v hotelech s vlastním soc. zař. na pokoji: PREMIERE CLASSE, nebo v pohodlném hotelu CAMPANILLE***, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.
 • Cena zájezdu nezahrnuje:

 • vstupy, místní taxy, vjezd autokarem do historické Paříže 12 Eur (do centra jedeme naším autokarem ne metrem)
 • 1 x kontinentální snídaně: 229 Kč
 • 1 x bohatá snídaně formou švédských stolů: 259 Kč
 • Sleva -250 Kč pro dítě do 12 let na přistýlce (jako 3 osoba na pokoji se 2 dospělými) na hotelu Campanille
 • Můžete si zabruslit! Zdarma, zaplatíte jen za půjčení bruslí. Naše tipy: kluziště u Hotel de Ville

  Plavba lodí po večerní Seine bude pohádkovým  zážitkem!

  Jestli budete mít u sebe milovanou  osobu, ke štěstí vám určite nebude nic chybět!

  Doprava autokarem - odjezdová místa

  Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

  Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov

  Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov

  Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice

  CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

  Naše Tipy

  Co by jste si neměli nechat ujít v předvánoční Paříži:

  Vánoční trhy – najdete zde  inspiraci  na vánoční dárečky. Naše tipy: Champs-Élysées, La Defense, Place Saint Sulpice, Trocadero, obchodní domy Printemps a Lafayette

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Facebook