ostrov ISCHIA, Itálie - SAN GIORGIO TERME  

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Barano
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vzdálenosti
od moře: 100 m
od centra: 900 m

Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází cca 28 m nad mořskou hladinou a cca 100 metrů vzdušnou čarou od moře. Recepce vede do společenské místnosti s velkými prosklenými okny. Z každého místečka si tak klienti mohou vychutnat překrásný výhled na záliv Maronti, nekrásnější pláž na ostrově. Svým hostům nabízí hotel vysoký konfort včetně vnitřního termálního oddělení, kde lze využít kúr z bahna fango, masáže, inhalace a stejně tak termální bazén a nově otevřené wellness cntrum – vše zahrnuto v ceně. Za hotelem se nachází parkoviště pro své hosty. 

Pláž s lehátky a slunečníky, která je rezervována pro hotelové hosty (zdarma), je od hotelu vzdálena 450 metrů a výškovým rozdílem 30 m. Po východu z hotelu vede cesta po rampě, k místu, kde je třeba sejít několik schodů a dále zhruba 150 m dále po pláži směrem do Sant´ Angela. Písek vulkanického původu je hrubozrný a mořské dno je bohaté na termální prameny. Již při menších pohybech chodidel tak člověk může ucítit teplé prameny, které se ihned mísí s mořskou vodou. 

Ve společenských prostorách je hostům k dispozici zdarma bezdrátové připojení k internetu. 
V hotelové zahradě rostou převážně piniové stromy, pod kterými lze obdivovat další druhy středomořských rostlin, jako například Řečík lentišek, Planika nebo Myrta. V době rozkvětu se pak nese vzduchem vůně skalních růží, kručinek a šípků, která se mísí s aromatem z nedalekých citrusových rostlin. V květinovém záhonu ze strelícií, které dávají celé zahradě exotický nádech se rovněž nachází krásný exemplář “Chorisia insignis” s pichlavou kůrou, který nádherně barevně kvete od září pozdního listopadu.

Ubytování
Celkem hotel dispionuje 80 pokoji a 150 postelemi. Pokoje Classic s výhledem na zelenou hornatou krajinu. Tyto pokoje jsou zařízené v čirém středomořkém stylu, v barvách moře a přírody. Většina z nich disponuje balkonem. Všechny pokoje jsou pak vybaveny vanou nebo sprchou/WC, fénem, telefonem, SAT-TV, minibarem a klimatizací. Do této kategorie spadají rovněž veškeré jednolůžkové pokoje. 
Pokoje s výhledem na moře: výhled na pláž Maronti. Mnohé pokoje mají balkon nebo terasu. Některé pokoje mají jak výhled na moře, tak výhled na bazén. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou/WC, fénem, telefonem, SAT-TV, minibarem a klimatizací.

Termální bazény
Termální bazén s teplotou cca 33°C se nachází na mořské straně od hotelu a disponuje dvěmi tryskami k podvodním masížím. Teplota vody se udržuje konstantně díky stálému proudění vody z termálníhi pramene (cca 80°C). Při koupání v termálním bazénu se doporučuje pomalý pohyb, který pak blahodárně působí na svaly a klouby a přinese jak tělesné, tak duševní uvolnění. Kolem celého bazénu se vine sluneční terasa s krásným výhledem na pláž Maronti. 
Od roku 2010 je otevřené, do té doby zcela uzavřené, termální oddělení. Zde může člověk nalézt vnitřní termální bazén o rozloze 300 m², malé vodopády, tureckou lázeň, vanu se studenou vodou a termální sprchy. Vstup do tohoto oddělení je zahrnut v ceně.

Stravování
Při snídani lze využít bohatého bufetu, který si lze vychutnat v teplých dnech i na terase resuarace v blízkosti venkovního bazénu s překrásným výhledem na záliv Maronti. Obědy a večeře jsou navrhovány šéfkuchařem. Rozmanité menu, které je doplněno antipasti, salátem a zeleninovým bufetem. Kuchyně se skládá převážně z typických, regionálních pokrmů z čerstvých produktů. 
Rodina majitelů si vlastnoručně, již 40 let, pěstuje v blízkosti hotelu hlavní produkty neapolitánské kulinářské tradice, jako například rajčata, cukety, lilky a brambory. Pří pěstování nejsou využívány žádné pesticidy, čímž je zajištěna vysoká kvalita pro hotelovou kuchyni. Toto umožňuje hostům okusit autentické chutě lokální kuchyně, neboť tyto produkty velmi intenzivně chutnají díky půdním vlastnostem a slunci v zálivu Maronti.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s obousměrným děleným transferem (transfer letiště Neapol – přístav v Neapoli nebo Pozzuoli, lístky na loď, klienti si nastupují se svými zavazadly sami – transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem, transfer přístav na ostrově – hotel Ischia)
• jedno příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm na jednoho cestujícího (včetně kabelky a notebooku)
• pojištění CK proti úpadku
• vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu
• služby CK a průvodce
• informační materiály
• pojištění CK proti úpadku
Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• odbavená zavazadla v rámci letecké dopravy – viz příplatky
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)
• fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta

Poznámka

• ceny jsou platné pro pobyt na minimálně 7 nocí
• pobyt dítěte 0-2 roky 20 €/den - platba na místě

Facebook