hotelový komplex L Oasi Castiglione**** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Rezervovat
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: nad mořem, vstup do moře po molu, 1500m centrum
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: 10 termálních bazénů vnitřních i venkovních, sauna, restaurace s výhledem na moře, bar, privátní cesta k moři, možnost pobytu s domácím zvířetem do 20kg, bazén, zubačková lanovka od recepce k termálům, terasy s lehátky a slunečníky
Vzdálenosti
od moře: 100 m
od centra: 1,5 km

Informace o ubytování

Hotelový komplex tvořený menšími budovami s vynikající polohou a službami. Nachází se v areálu známého termálního parku Castiglione s vlastním přístupem k moři. Klienti zde využívají nejen koupání v moři, ale i v termálních bazénech, s možností absolvovat různé lékařské a kosmetické procedury.

Ubytování 
20 pokojů s klimatizací, lednicí, telefonem, soc. zařízením. Pokoje jsou rozmístěné v areálu termálního parku. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování 
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení 
10 léčivých termálních bazénů - vnitřní i venkovní, sauna, restaurace s výhledem na moře, bar, privátní cesta k moři, terasy s lehátky a slunečníky, zubačková lanovka od recepce term. parku k termálním bazénům, parkoviště, WiFi v baru zdarma.

Vzdálenost od moře 
Nad mořem, vstup do moře po schůdkách (dřevěné molo s lehátky - v provozu cca od 1.6. do 26.9., termín provozu může být hotelem změněn).

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 3 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

MOŽNÝ POBYT POUZE SE SNÍDANÍ. UBYTOVÁNÍ V TERMÁLNÍM PARKU.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
30 480 Kč
28 321 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
30 480 Kč
28 321 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
30 480 Kč
28 321 Kč/osobu
Vybavení: chladnička, klimatizace, telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
30 480 Kč
28 321 Kč/osobu
Vybavení: chladnička, klimatizace, telefon, WC+sprcha
Facebook