hotelový komplex L Oasi Castiglione**** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Rezervovat
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: nad mořem, vstup do moře po molu, 1500m centrum
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: 10 termálních bazénů vnitřních i venkovních, sauna, restaurace s výhledem na moře, bar, privátní cesta k moři, možnost pobytu s domácím zvířetem do 20kg, bazén, zubačková lanovka od recepce k termálům, terasy s lehátky a slunečníky
Vzdálenosti
od moře: 100 m
od centra: 1,5 km

Informace o ubytování

Hotelový komplex tvořený menšími budovami s vynikající polohou a službami. Nachází se v areálu známého termálního parku Castiglione s vlastním přístupem k moři. Klienti zde využívají nejen koupání v moři, ale i v termálních bazénech, s možností absolvovat různé lékařské a kosmetické procedury.

Ubytování 
20 pokojů s klimatizací, lednicí, telefonem, soc. zařízením. Pokoje jsou rozmístěné v areálu termálního parku. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování 
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení 
10 léčivých termálních bazénů - vnitřní i venkovní, sauna, restaurace s výhledem na moře, bar, privátní cesta k moři, terasy s lehátky a slunečníky, zubačková lanovka od recepce term. parku k termálním bazénům, parkoviště, WiFi v baru zdarma.

Vzdálenost od moře 
Nad mořem, vstup do moře po schůdkách (dřevěné molo s lehátky - v provozu cca od 1.6. do 26.9., termín provozu může být hotelem změněn).

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 3 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

MOŽNÝ POBYT POUZE SE SNÍDANÍ. UBYTOVÁNÍ V TERMÁLNÍM PARKU.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
15 490 Kč
13 941 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
15 490 Kč
13 941 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
15 490 Kč
13 941 Kč/osobu
Vybavení: chladnička, klimatizace, telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
15 490 Kč
13 941 Kč/osobu
Vybavení: chladnička, klimatizace, telefon, WC+sprcha
Facebook