ostrov ISCHIA, Itálie - STELLA MARIS  

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E

Hotel se nachází na nábřeží v obci Casamicciola Terme, v centrální poloze, 100 m od písečné pláže a nedaleko od pěší nákupní třídy. Před hotelem je autobusová zastávka, která nabízí spojení hlavními linkami po celém ostrově.

Ubytování -
pokoje v mediteránském stylu, všechny s vlastním sociálním zařízením, okny, výhledem do zahrady, vlastní koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, topení / klimatizace, satelitní TV, telefon. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování - hotelová restaurace nabízí kuchyni a typické produkty oblasti Kampánie, díky nimž si klienti mohou užít vůně a chutě tradiční místní kuchyně. Snídaně je podávána formou bufetu. K večeři jsou podávány 2 chody, každý výběrem ze dvou menu, dále přílohy, ovoce a dezert. Hotelová vinotéka nabízí velký výběr lokálních a italských vín.
Služby a vybavení - 1x venkovní termální bazén s terasou vybavenou lehátky a slunečníky, bar, snack bar u bazénu, wellness centrum, malé parkoviště (cca 6 automobilů), Wi-Fi v prostorách hotelu i v pokojích.

Vzdálenosti:
- autobusová zastávka - u hotelu
- pláž - 100 m
- přístav v Casamicciole - 800 m
- přístav Ischia Porto - 3,5 km
- přístav ve Foriu - 6 km
- termální park Castiglione - 1,3 km
- termální park Negombo - 4 km
- termální park Poseidonovy zahrady - 7,5 km

Wellness 
Termální vody přítomné v obci Casamicciola Terme jsou s obsahem soli, bromu, jodu a jsou zvláště známé pro jejich protizánětlivé, antiseptické účinky. Stimulují imunitní systém. Jsou primárně určeny k léčbě dýchacích cest (bronchitida, zánět hrtanu, chronická sinusitida, rýma, atrofická rýma), dále artritida, artróza, zánět středního ucha a otopiorrea, diabetes, anémie, progresivní svalová dystrofie, žaludeční a střevní potíže , žlučové kameny atd.
Inhalace
Vlhké inhalace za použití přístroje, který je schopen tříštění minerální vody v částicích, které tvoří proud páry, při optimální teplotě 37-38 ° C, která je inhalována pacientem. 
Aerosol
Tepelné aerosoly se skládají z jemných částic minerální vody, schopných podle rozměrů dosáhnout i nejvzdálenějších větví dýchacího stromu. Existuje několik zařízení pro dodávání této metody, které se liší jak způsoby, jak se minerální voda rozpadá, tak i velikost částic.
Bahno
Léčebné bahno je výsledkem chemických jevů, fyzikálně-chemických a biologických procesů, které se vyskytují v směsi. Minerální vody a minerály přispívají k procesu zrání bahna také prostřednictvím přínosu mikroorganismů a řas (organická složka). Zábaly se provádí ve zvláštních místnostech, kde pacient přistupuje k terapii nejlépe ráno. Aplikace bláta na povrch těla je svěřena odbornému personálu, který dodržuje směrnice uvedené lékařem; kal je rovnoměrně rozložen na povrchu kůže nebo oblastí, které mají být ošetřeny, v tloušťce asi 3 až 10 cm při teplotě 45 až 50 ° C. Pacient je následně pokryt plachtou a přikrývkou pro snížení tepelných ztrát. Doba trvání každé aplikace je 15-20 minut. Na konci se pacient podrobí koupeli nebo čistící sprše s minerální vodou při teplotě 37-40 ° C. Následně se přenese do kabinky, kde je po dobu 15 minut leží. Tato fáze léčby se nazývá "reakce". Během této doby pokračují biologické reakce vyvolané bahnem, přizpůsobení tělesných funkcí a celkové terapeutické působení bláta. Nejvíce zřejmý účinek je intenzivní pocení, které začíná v průběhu bahenního zábalu a pokračuje během reakčního období.
Balneoterapie
Lázně vana uzávěrů vody balneoterapii sestává z ponoření, částečné nebo úplné (s výjimkou hlavy), tělo v minerální vodě, při teplotě asi 36 až 38 ° C po dobu mezi 15 a 20 minut. Kompletní cyklus péče zahrnuje 10-15 lázní, které se provádějí s prázdným žaludkem, a to ve výši 1 lázně denně. V mnoha případech se balneoterapie provádí postupně na blátivou terapii pro integraci a zlepšení terapeutických výsledků.
Na konci lázně provádí pacient tepelnou reakci na lůžku, zabalený do přikrývek po dobu 15 minut; reakce má podobný význam jako reakce na bláto.
Přístroje pro léčbu ozonem
Ozone je způsob léčby, který zahrnuje použití plynné směsi tvořené kyslíkem a ozonem ve vhodných koncentracích pro léčení.

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s obousměrným děleným transferem (transfer letiště Neapol – přístav v Neapoli nebo Pozzuoli, lístky na loď, klienti si nastupují se svými zavazadly sami – transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem, transfer přístav na ostrově – hotel Ischia)
• jedno příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm na jednoho cestujícího (včetně kabelky a notebooku)
• pojištění CK proti úpadku
• vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu
• služby CK a průvodce
• informační materiály
• pojištění CK proti úpadku
Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• odbavená zavazadla v rámci letecké dopravy – viz příplatky
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)
• fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta

Facebook