Stella Maris*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Autobus

Hotel se nachází na nábřeží v obci Casamicciola Terme, v centrální poloze, 100 m od písečné pláže a nedaleko od pěší nákupní třídy. Před hotelem je autobusová zastávka, která nabízí spojení hlavními linkami po celém ostrově.

Ubytování -
pokoje v mediteránském stylu, všechny s vlastním sociálním zařízením, okny, výhledem do zahrady, vlastní koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, topení / klimatizace, satelitní TV, telefon. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování - hotelová restaurace nabízí kuchyni a typické produkty oblasti Kampánie, díky nimž si klienti mohou užít vůně a chutě tradiční místní kuchyně. Snídaně je podávána formou bufetu. K večeři jsou podávány 2 chody, každý výběrem ze dvou menu, dále přílohy, ovoce a dezert. Hotelová vinotéka nabízí velký výběr lokálních a italských vín.
Služby a vybavení - 1x venkovní termální bazén s terasou vybavenou lehátky a slunečníky, bar, snack bar u bazénu, wellness centrum, malé parkoviště (cca 6 automobilů), Wi-Fi v prostorách hotelu i v pokojích.

Vzdálenosti:
- autobusová zastávka - u hotelu
- pláž - 100 m
- přístav v Casamicciole - 800 m
- přístav Ischia Porto - 3,5 km
- přístav ve Foriu - 6 km
- termální park Castiglione - 1,3 km
- termální park Negombo - 4 km
- termální park Poseidonovy zahrady - 7,5 km

Wellness 
Termální vody přítomné v obci Casamicciola Terme jsou s obsahem soli, bromu, jodu a jsou zvláště známé pro jejich protizánětlivé, antiseptické účinky. Stimulují imunitní systém. Jsou primárně určeny k léčbě dýchacích cest (bronchitida, zánět hrtanu, chronická sinusitida, rýma, atrofická rýma), dále artritida, artróza, zánět středního ucha a otopiorrea, diabetes, anémie, progresivní svalová dystrofie, žaludeční a střevní potíže , žlučové kameny atd.
Inhalace
Vlhké inhalace za použití přístroje, který je schopen tříštění minerální vody v částicích, které tvoří proud páry, při optimální teplotě 37-38 ° C, která je inhalována pacientem. 
Aerosol
Tepelné aerosoly se skládají z jemných částic minerální vody, schopných podle rozměrů dosáhnout i nejvzdálenějších větví dýchacího stromu. Existuje několik zařízení pro dodávání této metody, které se liší jak způsoby, jak se minerální voda rozpadá, tak i velikost částic.
Bahno
Léčebné bahno je výsledkem chemických jevů, fyzikálně-chemických a biologických procesů, které se vyskytují v směsi. Minerální vody a minerály přispívají k procesu zrání bahna také prostřednictvím přínosu mikroorganismů a řas (organická složka). Zábaly se provádí ve zvláštních místnostech, kde pacient přistupuje k terapii nejlépe ráno. Aplikace bláta na povrch těla je svěřena odbornému personálu, který dodržuje směrnice uvedené lékařem; kal je rovnoměrně rozložen na povrchu kůže nebo oblastí, které mají být ošetřeny, v tloušťce asi 3 až 10 cm při teplotě 45 až 50 ° C. Pacient je následně pokryt plachtou a přikrývkou pro snížení tepelných ztrát. Doba trvání každé aplikace je 15-20 minut. Na konci se pacient podrobí koupeli nebo čistící sprše s minerální vodou při teplotě 37-40 ° C. Následně se přenese do kabinky, kde je po dobu 15 minut leží. Tato fáze léčby se nazývá "reakce". Během této doby pokračují biologické reakce vyvolané bahnem, přizpůsobení tělesných funkcí a celkové terapeutické působení bláta. Nejvíce zřejmý účinek je intenzivní pocení, které začíná v průběhu bahenního zábalu a pokračuje během reakčního období.
Balneoterapie
Lázně vana uzávěrů vody balneoterapii sestává z ponoření, částečné nebo úplné (s výjimkou hlavy), tělo v minerální vodě, při teplotě asi 36 až 38 ° C po dobu mezi 15 a 20 minut. Kompletní cyklus péče zahrnuje 10-15 lázní, které se provádějí s prázdným žaludkem, a to ve výši 1 lázně denně. V mnoha případech se balneoterapie provádí postupně na blátivou terapii pro integraci a zlepšení terapeutických výsledků.
Na konci lázně provádí pacient tepelnou reakci na lůžku, zabalený do přikrývek po dobu 15 minut; reakce má podobný význam jako reakce na bláto.
Přístroje pro léčbu ozonem
Ozone je způsob léčby, který zahrnuje použití plynné směsi tvořené kyslíkem a ozonem ve vhodných koncentracích pro léčení.

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook