Verde*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Vídeň
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Casamicciola
Doprava: Letecky
Nástupní místo: VÍDEŃ LETIŠTĚ
Vybavení: bar, terasy s lehátky a slunečníky, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, masáže a kosmetické procedury za poplatek, venkovní termální bazén, bar u bazénu, sluneční terasa na střeše budovy, vnitřní termální vířivka
Vzdálenosti
od moře: 500 m
od centra: 600 m

Informace o ubytování

Krásná, moderní a útulná budova hotelu Verde je výborným místem pro klid a relaxaci a navíc jen pár metrů od moře. Tento hotel je obklopen zelení a nádherným výhledem. Je situován v klidné lokalitě, ale zároveň naskýtá blízký přístup k moři, a historickým centrům městeček Casamicciola a Lacco Ameno. Díky příjemné pohostinnosti a vstřícnosti tamního personálu se budete cítit jako doma. 
Hotel Verde se nachází pouhých 300 metrů od autobusové zastávky, kde staví autobusy, které jezdí kolem celého ostrova. Centra Casamiccola a Lacco Ameno jsou vzdáleny zhruba 700 metrů (pár minut chůze) od hotelu.

Ubytování
Hotel má k dispozici 31 pokojů a všechny jsou zařízeny moderním nábytkem s velkým smyslem pro detail. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a většina z nich má k dispozici balkon nebo terasu. Dále jsou všechny pokoje vybaveny telefonem, TV, trezorem a klimatizací na vyžádání. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Služby a vybavení
V hotelu se nachází krásný venkovní bazén a krytou vířivku jacuzzi. Vedle venkovního bazénu se nalézá sluneční terasa s výhledem na okolní krajinu. Lehátka a slunečníky na této terase jsou pro hosty zdarma. U sluneční terasy se rovněž nachází bar, kde si můžete, při chvílích odpočinku a relaxace u bazénu, vychutnat své oblíbené nápoje nebo koktejly z čerstvého ovoce. Vzdálenost od pláže - cca 450 m (malá písčitá pláž), cca 30 min. chůze od pláže San Montano.

Pro své hosty má tento hotel rovněž slevu ve výši 45% pro vstup do termálního parku v Casamicciole, který je vzdálen jen pár minut od hotelu Verde.

Stravování 
Polopenze. Snídaně jsou podávané bufetovou formou a večeře výběrem ze tří menu, přičemž u jednoho z nich je vždy základem ryba (místní i mezinárodní kuchyně). Kuchyně je bezpochyby chloubou hotelu, neboť jsou pokrmy připravovány z místních a hlavně čerstvých produktů. Antické recepty společně s uměním místních kuchařů ve Vás jistě zanechá nemalý kulinářský zážitek. 

Vzdálenosti: od moře: přibližně 500 m (malá písčitá pláž), 30 minut chůze na pláž San Montano od centra: přibližně 600 m. autobusová zastávka: přibližně 500 m od hotelu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně a dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Katowic, Krakova a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook