Belvedere*** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Rezervovat
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 800m od pláže, do 200m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, recepce, TV místnost, masáže za poplatek, venkovní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky, zdarma hotelový minibus do parku Tropical
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Informace o ubytování

Nově postavený hotel se nachází nedaleko centra městečka Panza v klidném prostředí, na panoramatickém místě s krásnými výhledy na Sant´Angelo, v blízkosti jedinečného zálivu Sorgeto (cca 800 m + cca 200 schodů - horké prameny vyvěrající do moře, kamenitá pláž, nevhodná pro děti. Na další pláže - cca 10 min.busem. Hotel poskytuje kvalitní služby a nabízí výbornou kuchyni.

Ubytování
26 komfortních pokojů se sociálním zařízením, TV, minibarem, telefonem. Výhled na moře za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén s hydromasáží, terasa a lehátka se slunečníky, vstupní hala s recepcí, bar, TV-SAT místnost, parkoviště, masáže za poplatek.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €/den. NOVÝ VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉN.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
19 680 Kč
18 601 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
19 680 Kč
18 601 Kč/osobu
Vybavení: minibar, telefon, TV, WC+sprcha
jednolůžkový standard
19 680 Kč
18 601 Kč/osobu
Vybavení: minibar, telefon, TV, WC+sprcha
Facebook