Belvedere*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 800m od pláže, do 200m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, recepce, TV místnost, masáže za poplatek, venkovní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky, zdarma hotelový minibus do parku Tropical
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Informace o ubytování

Nově postavený hotel se nachází nedaleko centra městečka Panza v klidném prostředí, na panoramatickém místě s krásnými výhledy na Sant´Angelo, v blízkosti jedinečného zálivu Sorgeto (cca 800 m + cca 200 schodů - horké prameny vyvěrající do moře, kamenitá pláž, nevhodná pro děti. Na další pláže - cca 10 min.busem. Hotel poskytuje kvalitní služby a nabízí výbornou kuchyni.

Ubytování
Celkem 26 pokojů o velikosti cca 15 m². Pokoje jsou zařízeny vkusně v místním stylu, s vlastní koupelnou se sprchou/WC, fénem, telefonem, SAT-‚TV, topením, klimatizací, balkonem nebo terasou. Výhled na moře je za příplatek.
Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z menu. 
Typická ischitánská kuchyně s důrazem na každý detail. Jedenkrát týdně je pořádána pizza party (pizza pečená v tradiční peci na dřevěné uhlí) a polední barbecue. 

Služby a vybavení
recepce, společenská místnost s SAT/TV, bar, sejf na recepci, Wi-Fi v hale a na terase, klimatizovaná restaurace s terasou a překrásným výhledem na Sant´ Angelo. V udržovaném prostředí hotelu se nachází větší termální bazén a jeden malý termální bazén s hydromasáží (teplota vody v rozmezí 30°C a 35°C), římská jeskyně s přírodní saunou a sluneční terasa s fantastickým výhledem. Lehátka a slunečníky v areálu hotelu jsou pro hosty zdarma.
V blízkosti hotelu se nachází termální park Tropical (Sant´ Angelo) - vstup za poplatek, hoteový transfer do termálního parku zdarma v určených časech..
 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 10 €/den. NOVÝ VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉN.

Facebook