Castiglione Village & Spa*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 400m od pláže, do 500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Autobus
Vybavení: sauna, terasy s lehátky a slunečníky, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, společenská místnost, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, vnitřní termální bazén s hydromasáží, snack-bar, venkovní minerální bazén pro děti 2x, 1x týdně galavečer s hudbou a tancem, diskotéka v těsné blízkosti, animační program pro děti, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara

Informace o ubytování

Pěkný rodinný hotelový komplex, nedávno zrekonstruovaný, se skládá z několika budov. Leží na velmi klidném mís tě s krásným výhledem na Sant‘ Angelo a ostrov Capri, cca 600 m od Panzy. Nedaleko se nachází známá kamenitá pláž Sorgetto s horkými termálními prameny, vyvěrajícími do moře (horší přístup do moře, není vhodné pro děti, doporučujeme obuv do vody).

Ubytování 
Pokoje se nacházejí v různých budovách ve velké oblasti plné otevřených prostor, zahrad a středomořské vegetace.  Pokoje STANDARD jsou vybaveny malou terasou nebo malým balkonem nebo oknem. Pokoje s výhledy SEA VIEWS mají  všechny balkon nebo terasu s výhledem na S. Angelo. K dispozici také pokoje ECONOMY s vnitřním oknem bez balkonu nebo terasy. Všechny naše pokoje mají  základní nábytek, zařízeny v jednoduchém stylu a jsou vybaveny WC, sprchou, vysoušečem vlasů, TV, trezor (na vyžádání za poplatek € 1,50 za den ) a minibar (na vyžádání, za € 3,00 za den), topení v podzimních a zimních měsících a klimatizaci (v provozu cca 15. 6. - 15. 09).

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén (33°C - 36°C), 1x vnitřní termální bazén (38°C - 40°C) s hydromasáží, 2x malý minerální bazén pro děti,  sluneční terasy s lehátky a slunečníky, restaurace, snack bar, společenská místnost,TV-místnost, lázeňské a kosmetické oddělení, přírodní  sauna, par koviště, 1x týdně gala večeře a taneční večer, disko téka v těsné blízkosti, animační program pro děti i dospělé. Zdarma dopoledne a odpoledne hotelový minibus do centra Panzy i na pláž Citara.

Vzdálenost od moře - cca 400 m + cca 200 schodů - Sorgeto (horké prameny vyvěrající do moře, vhodné boty do vody). Další pláže cca  10 min. autobusem.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Ferragosto 15.8. 50 €/os. - povinně; trezor - 1,5 €/den, minibar - 3 €/den, dětská postýlka do 2 let: 8 €/den; animační programy v italštině a hotelový minibus na pláž a zpět v období 12.6. - 11.9. - 20 €/os./týden. Klimatizace 11.6. - 10.9.2018.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
11 380 Kč
10 631 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
11 380 Kč
10 631 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
11 380 Kč
10 631 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, fén, klimatizace, SAT, telefon, TV, WC+sprcha
jednolůžkový standard
11 380 Kč
10 631 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, fén, klimatizace, SAT, telefon, TV, WC+sprcha
Facebook