La Ginestra*** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 1000m od pláže, do 400m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, restaurace, recepce, venkovní termální bazén, výtah, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Informace o ubytování

Komfortně vybavený hotel se nachází na místě s nádher nými výhledy na moře a městečko Sant' Angelo. Od ho telu je dobré spojení autobusem na pláže v Sant' Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu.

Hotel La Ginestra se nachází v kouzelném prostředí městečka S. Angelo a kousek od pláže Sorgeto s vyvěrajícími prameny přímo do moře. Připojení k veřejné dopravní sítě je ideální. V naší restauraci si můžete vychutnat italské a typické středomořské pokrmy. Personál je velmi přátelský a vstřícný. Budete se cítit jako doma. 

Ubytování 
Příjemný hotel se nachází na místě s nádhernými výhledy na moře a městečko Sant‘ Angelo. Od hotelu je dobré spojení busem na pláže v Sant‘ Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu. Navíc hotel nabízí panoramatický výtah, termální bazén s hydromasáží, velké panoramatické terasy, parkoviště a bar. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Vzdálenost od moře - cca 900 m + cca 200 schodů - nejbližší koupání v zálivu Sorgeto (termální prameny vyvěrající přímo do moře, kamenitá pláž - nevhodná pro děti, doporučujeme obuv do vody). Písečná pláž v nedalekém Sant´Angelu.

Vybavení pokojů
Hotel má čtyři podlaží s 50 pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, všechny pokoje jsou s klimatizací, topením, telefonem, TV se satelitním příjmem. Výhled na moře za příplatek.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka - 8 €/den. ZDARMA: Wi-Fi, parkoviště, hotelový bus do St. Angelo, na Citaru a k přístupové cestě na Sorgeto.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
7 590 Kč
6 831 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
7 590 Kč
6 831 Kč/osobu
Vybavení: telefon, topení, WC+sprcha
jednolůžkový standard
7 590 Kč
6 831 Kč/osobu
Vybavení: telefon, topení, WC+sprcha
Facebook