La Ginestra*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: bar, restaurace, recepce, venkovní termální bazén, výtah, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Komfortně vybavený hotel se nachází na místě s nádher nými výhledy na moře a městečko Sant' Angelo. Od ho telu je dobré spojení autobusem na pláže v Sant' Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu.

Hotel La Ginestra se nachází v kouzelném prostředí městečka S. Angelo a kousek od pláže Sorgeto s vyvěrajícími prameny přímo do moře. Připojení k veřejné dopravní sítě je ideální. V naší restauraci si můžete vychutnat italské a typické středomořské pokrmy. Personál je velmi přátelský a vstřícný. Budete se cítit jako doma. 

Ubytování 
Příjemný hotel se nachází na místě s nádhernými výhledy na moře a městečko Sant‘ Angelo. Od hotelu je dobré spojení busem na pláže v Sant‘ Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu. Navíc hotel nabízí panoramatický výtah, termální bazén s hydromasáží, velké panoramatické terasy, parkoviště a bar. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Vzdálenost od moře - cca 900 m + cca 200 schodů - nejbližší koupání v zálivu Sorgeto (termální prameny vyvěrající přímo do moře, kamenitá pláž - nevhodná pro děti, doporučujeme obuv do vody). Písečná pláž v nedalekém Sant´Angelu.

Vybavení pokojů
Hotel má čtyři podlaží s 50 pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, všechny pokoje jsou s klimatizací, topením, telefonem, TV se satelitním příjmem. Výhled na moře za příplatek.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka - 8 €/den. ZDARMA: Wi-Fi, parkoviště, hotelový bus do St. Angelo, na Citaru a k přístupové cestě na Sorgeto.

Facebook