Maremonti*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 700 km
od centra: 200 m

Hotel Maremonti*** v části Forio - Panza na ostrově Ischia má skvělou panoramatickou polohu s výhledem na překrásné Sant Angelo a na ostrov Capri.

Leží pouze pár kroků od zastávky místní MHD, blízko centra městečka Panza, kde jsou obchody, taverny, banka i lékárna a především cca 12 minut chůze od velmi známé a jedinečné zátoky Sorgeto, kde vyvěrají horké termální prameny přímo do moře. Je to velmi vyhledávané místo všemi návštěvníky ostrova Ischia, koupat v moři se zde můžete celoročně.
Nejbližší pláž – Sant Angelo (odvoz hotelovým minibusem), Citara – odvoz hot. minibusem, zátoka Sorgeto – kamenitá s přírodními „vanami“ a horkými prameny vyvěrajícími v moři(přístup po cca 200 schodech)
Hotel je od srpna 2013 majoritně vlastněn českými majiteli a tomu odpovídají postupné změny ve vybavení i ve službách – samozřejmě ve směru pozitivním pro klienty a s typickou italskou kuchyní.

Služby 
1 venkovní termální bazén (32 – 35 st.), TV hala s velkou projekcí, k dispozici české programy (ASTRA), WIFI ZDARMA na pokojích a v prostorách recepce, haly, baru a terasy u bazénu, bar, trezor k dispozici na vyžádání za příplatek nebo zdarma lze využít trezor na recepci, zahrada, privátní parking, terasa s krásným výhledem na moře, solární terasa u bazénu - k dispozici slunečníky a lehátka ZDARMA. Termální procedury v blízkosti, pro hotelové hosty denně po snídani odvoz ZDARMA k parku Tropical a na konečnou zastávku busu do St. Angela a na pláž Citara / k Poseidonovým zahradám. Zpět odvoz – návrat před večeří.
V hotelu k dispozici italský i český personál – hovoříme : italsky, anglicky, česky, rusky, německy, francouzsky, arabsky.

Ubytování:
Celkem 38 pokojů se sociálním zařízením (sprcha, WC), s balkónem nebo terasou, pokoje s přímým výhledem na moře jsou za příplatek, k dispozici pokoje tří- i čtyřlůžkové. Jednolůžkové pokoje jsou s balkonem i bez balkónu. K dispozici je i několik Comfort – nově vybavených s TV, trezorem a minibarem.

Stravování: polopenze
V hotelové restauraci: snídaně – bufetová - káva, čaj, kakao, džusy, pečivo, salámy, sýr, vejce, jogurt, marmelády, sladké pečivo,musli, ovoce (self service)
Večeře – zeleninový předkrm, výběr ze 3 druhů menu o 3 chodech (předkrm– těstoviny či rizoto na různé způsoby nebo polévka, hl. jídlo - ryba nebo jiné maso s přílohou, lehčí zeleninové jídlo nebo studený talíř, na závěr– ovoce, zmrzlina nebo dezert.
Nápoje – při snídani – ZDARMA - výběr kávy (espresso, cappuccino – na baru nebo káva s mlékem – self service připravená na bufet. stole), při večeři – se hradí – na účet na číslo pokoje, platí se vše večer před odjezdem. Ceník nápojů k dispozici vždy na baru. Většina pobytů má v ceně polopenzi – tedy snídaně a večeře. Speciality ischitánské kuchyně vaří místní kuchař.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

4 za 3 = 2 dospělí + 2 děti do 12 let
dětská postýlka 5 €/den; Ferragosto 20 €/os.
WIFI ZDARMA v prostorách recepce, haly, baru a terasy u baru.
Zdarma hotelový bus do St. Angelo/Park Tropicas a na pláž Citara/ Poseidonovy zahrady.

Facebook