Maremonti*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 700 km
od centra: 200 m

Hotel Maremonti*** v části Forio - Panza na ostrově Ischia má skvělou panoramatickou polohu s výhledem na překrásné Sant Angelo a na ostrov Capri.

Leží pouze pár kroků od zastávky místní MHD, blízko centra městečka Panza, kde jsou obchody, taverny, banka i lékárna a především cca 12 minut chůze od velmi známé a jedinečné zátoky Sorgeto, kde vyvěrají horké termální prameny přímo do moře. Je to velmi vyhledávané místo všemi návštěvníky ostrova Ischia, koupat v moři se zde můžete celoročně.
Nejbližší pláž – Sant Angelo (odvoz hotelovým minibusem), Citara – odvoz hot. minibusem, zátoka Sorgeto – kamenitá s přírodními „vanami“ a horkými prameny vyvěrajícími v moři(přístup po cca 200 schodech)
Hotel je od srpna 2013 majoritně vlastněn českými majiteli a tomu odpovídají postupné změny ve vybavení i ve službách – samozřejmě ve směru pozitivním pro klienty a s typickou italskou kuchyní.

Služby 
1 venkovní termální bazén (32 – 35 st.), TV hala s velkou projekcí, k dispozici české programy (ASTRA), WIFI ZDARMA na pokojích a v prostorách recepce, haly, baru a terasy u bazénu, bar, trezor k dispozici na vyžádání za příplatek nebo zdarma lze využít trezor na recepci, zahrada, privátní parking, terasa s krásným výhledem na moře, solární terasa u bazénu - k dispozici slunečníky a lehátka ZDARMA. Termální procedury v blízkosti, pro hotelové hosty denně po snídani odvoz ZDARMA k parku Tropical a na konečnou zastávku busu do St. Angela a na pláž Citara / k Poseidonovým zahradám. Zpět odvoz – návrat před večeří.
V hotelu k dispozici italský i český personál – hovoříme : italsky, anglicky, česky, rusky, německy, francouzsky, arabsky.

Ubytování:
Celkem 38 pokojů se sociálním zařízením (sprcha, WC), s balkónem nebo terasou, pokoje s přímým výhledem na moře jsou za příplatek, k dispozici pokoje tří- i čtyřlůžkové. Jednolůžkové pokoje jsou s balkonem i bez balkónu. K dispozici je i několik Comfort – nově vybavených s TV, trezorem a minibarem.

Stravování: polopenze
V hotelové restauraci: snídaně – bufetová - káva, čaj, kakao, džusy, pečivo, salámy, sýr, vejce, jogurt, marmelády, sladké pečivo,musli, ovoce (self service)
Večeře – zeleninový předkrm, výběr ze 3 druhů menu o 3 chodech (předkrm– těstoviny či rizoto na různé způsoby nebo polévka, hl. jídlo - ryba nebo jiné maso s přílohou, lehčí zeleninové jídlo nebo studený talíř, na závěr– ovoce, zmrzlina nebo dezert.
Nápoje – při snídani – ZDARMA - výběr kávy (espresso, cappuccino – na baru nebo káva s mlékem – self service připravená na bufet. stole), při večeři – se hradí – na účet na číslo pokoje, platí se vše večer před odjezdem. Ceník nápojů k dispozici vždy na baru. Většina pobytů má v ceně polopenzi – tedy snídaně a večeře. Speciality ischitánské kuchyně vaří místní kuchař.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

4 za 3 = 2 dospělí + 2 děti do 12 let
dětská postýlka 5 €/den; Ferragosto 20 €/os.
WIFI ZDARMA v prostorách recepce, haly, baru a terasy u baru.
Zdarma hotelový bus do St. Angelo/Park Tropicas a na pláž Citara/ Poseidonovy zahrady.

Facebook