San Leonard**** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Autobus
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, venkovní bazén (mix mořská a termální voda), trezor v recepci za poplatek, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto

Informace o ubytování

Příjemný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € / os./ den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.

Ubytování
70 pokojů, všechny s vlastním soc. zařízením, TV, telefon, minibar, klimatizace, topení. Pokoje s výhledem na moře a Superior s výhledem na moře za příplatek. 

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu a salátový bufet. 

Služby a vybavení
1x venkovní bazén s mořskou vodou, na terasách přímo nad mořem, 1x vnitřní termální bazén (38°C), restaurace, TV-hala, bar, velká terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště, zahrada, trezor v recepci za poplatek, pokojová služba, Wi-Fi v hale, u baru a u bazénu za poplatek. 

Vzdálenost od centra - přibližně 2 km. 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka - 8 €/den.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
11 480 Kč
10 721 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
11 480 Kč
10 721 Kč/osobu
Vybavení: minibar, TV, WC+sprcha
jednolůžkový standard
11 480 Kč
10 721 Kč/osobu
Vybavení: minibar, TV, WC+sprcha
Facebook