San Leonard**** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha EW
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, venkovní bazén (mix mořská a termální voda), trezor v recepci za poplatek, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto

Informace o ubytování

Příjemný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € / os./ den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.

Ubytování
70 pokojů, všechny s vlastním soc. zařízením, TV, telefon, minibar, klimatizace, topení. Pokoje s výhledem na moře a Superior s výhledem na moře za příplatek. 

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu a salátový bufet. 

Služby a vybavení
1x venkovní bazén s mořskou vodou, na terasách přímo nad mořem, 1x vnitřní termální bazén (38°C), restaurace, TV-hala, bar, velká terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště, zahrada, trezor v recepci za poplatek, pokojová služba, Wi-Fi v hale, u baru a u bazénu za poplatek. 

Vzdálenost od centra - přibližně 2 km. 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka - 8 €/den.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
15 590 Kč
15 211 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
15 590 Kč
15 211 Kč/osobu
Vybavení: minibar, TV, WC+sprcha
jednolůžkový standard
15 590 Kč
15 211 Kč/osobu
Vybavení: minibar, TV, WC+sprcha
Facebook