Terme San Nicola*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 1000m od pláže, do 400m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, venkovní termální bazén, vnitřní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky, přírodní jeskyně s tur. lázněmi a term. vodopádem
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Příjemný lázeňský hotel San Nicola leží uprostřed krásné subtropické zahrady nedaleko centra městské části Foria - Panza. Jedná se o ideální místo pro klidnou dovolenou plnou relaxace. Záliv Sorgeto (vyvěrající horké prameny přímo do moře, přístup po schodech, kamenitá pláž – nevhodná pro děti) je vzdálený cca 25 min. chůze. Z blízké autobusové zastávky je snadné spojení na ostatní pláže (cca 10 min.) a po celém ostrově.

San Nicola je obklopen tropickou zahradou s palmami a barevnými květinami.

Ubytování
65 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé s balkonem nebo terasou. TV a klimatizace za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet, výběr z menu. Typická místní a mezinárodní kuchyně. 

Služby a vybavení
1 x venkovní termální bazén (30°C – 36°C), 1 x vnitřní termální bazén (30°C – 36°C) s hydromasážemi, přírodní jeskyně s tureckými lázněmi a termálním vodopádem, terasa s lehátky a slunečníky, vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, vlastní lázeňské a kosmetické centrum (procedury za poplatek), parkoviště

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook