Terme San Nicola*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 1000m od pláže, do 400m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, venkovní termální bazén, vnitřní termální bazén s hydromasáží, terasa se slunečníky a lehátky, přírodní jeskyně s tur. lázněmi a term. vodopádem
Vzdálenosti
od moře: 1000 m
od centra: 400 m

Příjemný lázeňský hotel San Nicola leží uprostřed krásné subtropické zahrady nedaleko centra městské části Foria - Panza. Jedná se o ideální místo pro klidnou dovolenou plnou relaxace. Záliv Sorgeto (vyvěrající horké prameny přímo do moře, přístup po schodech, kamenitá pláž – nevhodná pro děti) je vzdálený cca 25 min. chůze. Z blízké autobusové zastávky je snadné spojení na ostatní pláže (cca 10 min.) a po celém ostrově.

San Nicola je obklopen tropickou zahradou s palmami a barevnými květinami.

Ubytování
65 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé s balkonem nebo terasou. TV a klimatizace za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet, výběr z menu. Typická místní a mezinárodní kuchyně. 

Služby a vybavení
1 x venkovní termální bazén (30°C – 36°C), 1 x vnitřní termální bazén (30°C – 36°C) s hydromasážemi, přírodní jeskyně s tureckými lázněmi a termálním vodopádem, terasa s lehátky a slunečníky, vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, vlastní lázeňské a kosmetické centrum (procedury za poplatek), parkoviště

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook