Villa Rita*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, privátní cesta k moři, bazén, parkoviště, internet WIFI, recepce, venkovní termální bazén, hala, terasa se slunečníky a lehátky, lehátka a slunečníky, venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto, vstup do moře po schodech - koupání mezi skalami
Vzdálenosti
od moře: 250 m
od centra: 2 km

Informace o ubytování

Menší rodinný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € /os./den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.
Ubytování - 26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastním soc. zařízením, TV, mini-barem.
Stravování - v ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu (500 m) za příplatek.
Služby a vybavení - 1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, hala, parkoviště, WiFi. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis. Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.

 

 

Informace o zájezdu

Villa Rita - příjemný hotel na samotě je ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování. Hotel je situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella. Nedaleko se nachází kamenitý záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 250 schodů, doporučujeme obuv do vody, nevhodné pro děti).

Ubytování - 26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastnim soc. zařizenim, TV,mini-barem.

Stravování - v ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu za příplatek.

Služby a vybavení - 1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, možnost využívat termální bazén v hotelu Al Bosco (cca 500 m od hotelu Villa Rita), recepce, hala, parkoviště. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis.Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.  možnost připojeni na internet - WiFi v prostorách recepce.

Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, privátni kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 /den. Ostatni plaže na ostrově busem cca 20min.

Vzdálenost od centra - cca 2 km. Hotelový minibus do centra Panzy zdarma.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Speciální nabídka: ZDARMA hotelový transfer do/z Panzy a na Sorgeto a zpět. Ceny zahrnují pobyt se snídaní. Večeře v období 1.8. - 31.8.2018 15 €, v ostatních termínech 11 €/os. /den; ventilátor 15 €/pokoj/ týden; klimatizace 35 €/ pokoj/týden.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
5 890 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
5 890 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
5 890 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, WC+sprcha
jednolůžkový standard
5 890 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, WC+sprcha
Facebook