Villa Rita*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: autem
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, privátní cesta k moři, bazén, parkoviště, internet WIFI, recepce, venkovní termální bazén, hala, terasa se slunečníky a lehátky, lehátka a slunečníky, venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto, vstup do moře po schodech - koupání mezi skalami
Vzdálenosti
od moře: 250 m
od centra: 2 km

Informace o ubytování

Menší rodinný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € /os./den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.
Ubytování - 26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastním soc. zařízením, TV, mini-barem.
Stravování - v ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu (500 m) za příplatek.
Služby a vybavení - 1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, hala, parkoviště, WiFi. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis. Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.

 

 

Informace o zájezdu

Villa Rita - příjemný hotel na samotě je ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování. Hotel je situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella. Nedaleko se nachází kamenitý záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 250 schodů, doporučujeme obuv do vody, nevhodné pro děti).

Ubytování - 26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastnim soc. zařizenim, TV,mini-barem.

Stravování - v ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu za příplatek.

Služby a vybavení - 1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, možnost využívat termální bazén v hotelu Al Bosco (cca 500 m od hotelu Villa Rita), recepce, hala, parkoviště. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis.Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.  možnost připojeni na internet - WiFi v prostorách recepce.

Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, privátni kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 /den. Ostatni plaže na ostrově busem cca 20min.

Vzdálenost od centra - cca 2 km. Hotelový minibus do centra Panzy zdarma.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Facebook