Villa Rita*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, privátní cesta k moři, bazén, parkoviště, internet WIFI, recepce, venkovní termální bazén, hala, terasa se slunečníky a lehátky, lehátka a slunečníky, venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto, vstup do moře po schodech - koupání mezi skalami
Vzdálenosti
od moře: 250 m
od centra: 2 km

Menší rodinný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € /os./den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.

Ubytování 
26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastním soc. zařízením, TV, mini-barem.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu (500 m) za příplatek.

Služby a vybavení
1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, hala, parkoviště, WiFi. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis. Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.

 

 

Informace o zájezdu

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Speciální nabídka: ZDARMA hotelový transfer do/z Panzy a na Sorgeto a zpět. Ceny zahrnují pobyt se snídaní. Večeře v období 1.8. - 31.8.2018 15 €, v ostatních termínech 11 €/os. /den; ventilátor 15 €/pokoj/ týden; klimatizace 35 €/ pokoj/týden.

Facebook