Villa Rita*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 2000m od centra
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio - Panza
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: bar, privátní cesta k moři, bazén, parkoviště, internet WIFI, recepce, venkovní termální bazén, hala, terasa se slunečníky a lehátky, lehátka a slunečníky, venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara, hotelový minibus do centra Panzy a zálivu Sorgeto, vstup do moře po schodech - koupání mezi skalami
Vzdálenosti
od moře: 250 m
od centra: 2 km

Menší rodinný hotel, ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování, situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella, nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, soukromá kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 € /os./den. Ostatní pláže na ostrově jsou dostupné autobusem.

Ubytování 
26 pokojů, všechny s výhledem na moře a balkonem, vlastním soc. zařízením, TV, mini-barem.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, možnost večeří v nedalekém hotelu (500 m) za příplatek.

Služby a vybavení
1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, hala, parkoviště, WiFi. Soukromá cesta k moři - sestup cca 250 m, následně cca 300 schodů - za poplatek plážový servis. Hotel zajišťuje ve stanovených časech zdarma transfer do městečka Panza a k zálivu Sorgeto - kamenitý záliv, v němž na pobřeží vyvěrají termální prameny, jejichž voda se mísí s mořskou vodou.

 

 

Informace o zájezdu

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Speciální nabídka: ZDARMA hotelový transfer do/z Panzy a na Sorgeto a zpět. Ceny zahrnují pobyt se snídaní. Večeře v období 1.8. - 31.8.2018 15 €, v ostatních termínech 11 €/os. /den; ventilátor 15 €/pokoj/ týden; klimatizace 35 €/ pokoj/týden.

Facebook