Al Bosco*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: KRAKOW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 1500 m od pláže, do 500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Krakow
Vybavení: bar, restaurace, parkoviště, recepce, terasa se slunečníky a lehátky, společenská místnost s TV
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 500 m

Informace o ubytování

Nachází se na jihozápadním pobřeží ostrova Ischia, v městečku Panza. Je obklopen zelení, mezi vinohrady a známým parkem Alfonso Aragona, který je ideální oázou pro dovolenou, odpočinek a relaxaci. Kousek odtud pěšky nebo autem, je okouzlující záliv Sorgeto, který je známý přítomností pramenů s termální a minerální vodou mezi krásnými útesy. Jen 2,5 km se nachází krásné pláže Citara a S. Angelo. 

Ubytování
38 jednoduše zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, individuální klimatizací (na vyžádání), topením a satelitní TV. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, mají balkon nebo terasu. Některé pokoje mají panoramatický výhled na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Služby a vybavení
Recepce, bar, společenskou místnost s TV se satelitním příjmem, terasa s krásným výhledem na St. Angelo, parkoviště.

Stravování
Polopenze nebo ubytování se snídaní. Středomořská kuchyně.  Jídelna je klimatizovaná.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu v ceně 8000 Kč, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna – 34,-Kč/os./den. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook