Citara*** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 1500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: vnitřní termální bazén, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 200 m
od centra: 1,5 km

Informace o ubytování

Moderní hotel nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Z pokojů a střešní terasy s ter málním bazénem jsou úchvatné pohledy na celý záliv Citara. Stabilně kvalitní služby. Hotel nabízí ubytování v hlavní budově (pokoje s balkónem a výhledem na moře) a v depandacích vzdálených cca 20 m od hlavní budovy (pokoje bez výhledu na moře).

Ubytování
P
okoje s vlastním soc. zařízením, balkónem, telefonem, některé s výhledem na moře, za poplatek pokoje superior (TV, klimatizace).

Stravování
polopenze, snídaně bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén na terase hotelu s výhledem na moře (srpen - pouze minerální voda), recepce, restaurace, americký bar, výtah, velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, parkoviště.
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 4 €/pokoj/den. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, ceny v tabulce jsou platné pro ubytování v pokoji standard v depandanci. Možnost platit kreditními kartami, zdarma Wi-Fi v hale.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
7 890 Kč
7 101 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
7 890 Kč
7 101 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
7 890 Kč
7 101 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
7 890 Kč
7 101 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
Facebook