Citara*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: vnitřní termální bazén, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 200 m
od centra: 1,5 km

Moderní hotel nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Z pokojů a střešní terasy s ter málním bazénem jsou úchvatné pohledy na celý záliv Citara. Stabilně kvalitní služby. Hotel nabízí ubytování v hlavní budově (pokoje s balkónem a výhledem na moře) a v depandacích Villa Rosa, vzdálených cca 20 m od hlavní budovy (pokoje bez výhledu na moře).

Ubytování
V přilehlé budově Villa La Rosa. Pokoje s vlastním soc. zařízením, balkónem, telefonem, některé s výhledem na moře, za poplatek pokoje superior Vv hlavní budově (TV, klimatizace).  Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně bufet, večeře - salátový bufet, výběr ze 3 menu, z toho jeden pokrm je založen na rybách. Panoramatická restaurace s typickou a mezinárodní kuchyní. 

Služby a vybavení

 1x venkovní termální bazén na terase hotelu s výhledem na moře (srpen - pouze minerální voda), vnitřní bazén s krční sprchou, vířivkami a relaxačním prostorem recepce, restaurace, americký bar, TV místnost, bezplatné Wi-Fi,  výtah, velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, tenisový klub spojený se dvěma antukovými kurty a instruktorem FIT, parkoviště.

 
Vzdálenosti
od pláže 100 metrů
od centra 1,5 km
od Poseidonových zahrad 250 metrů
autobusová zastávka u výjezdu z hotelu
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 4 €/pokoj/den. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, ceny v tabulce jsou platné pro ubytování v pokoji standard v depandanci. Možnost platit kreditními kartami, zdarma Wi-Fi v hale.

Facebook