Citara*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: vnitřní termální bazén, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 200 m
od centra: 1,5 km

Moderní hotel nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Z pokojů a střešní terasy s ter málním bazénem jsou úchvatné pohledy na celý záliv Citara. Stabilně kvalitní služby. Hotel nabízí ubytování v hlavní budově (pokoje s balkónem a výhledem na moře) a v depandacích Villa Rosa, vzdálených cca 20 m od hlavní budovy (pokoje bez výhledu na moře).

Ubytování
V přilehlé budově Villa La Rosa. Pokoje s vlastním soc. zařízením, balkónem, telefonem, některé s výhledem na moře, za poplatek pokoje superior Vv hlavní budově (TV, klimatizace).  Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně bufet, večeře - salátový bufet, výběr ze 3 menu, z toho jeden pokrm je založen na rybách. Panoramatická restaurace s typickou a mezinárodní kuchyní. 

Služby a vybavení

 1x venkovní termální bazén na terase hotelu s výhledem na moře (srpen - pouze minerální voda), vnitřní bazén s krční sprchou, vířivkami a relaxačním prostorem recepce, restaurace, americký bar, TV místnost, bezplatné Wi-Fi,  výtah, velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, tenisový klub spojený se dvěma antukovými kurty a instruktorem FIT, parkoviště.

 
Vzdálenosti
od pláže 100 metrů
od centra 1,5 km
od Poseidonových zahrad 250 metrů
autobusová zastávka u výjezdu z hotelu
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 4 €/pokoj/den. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, ceny v tabulce jsou platné pro ubytování v pokoji standard v depandanci. Možnost platit kreditními kartami, zdarma Wi-Fi v hale.

Facebook