Citara*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200m od pláže, do 1500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: vnitřní termální bazén, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, masáže za poplatek, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 200 m
od centra: 1,5 km

Informace o ubytování

Moderní hotel nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Z pokojů a střešní terasy s ter málním bazénem jsou úchvatné pohledy na celý záliv Citara. Stabilně kvalitní služby. Hotel nabízí ubytování v hlavní budově (pokoje s balkónem a výhledem na moře) a v depandacích vzdálených cca 20 m od hlavní budovy (pokoje bez výhledu na moře).

Ubytování
P
okoje s vlastním soc. zařízením, balkónem, telefonem, některé s výhledem na moře, za poplatek pokoje superior (TV, klimatizace).

Stravování
polopenze, snídaně bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén na terase hotelu s výhledem na moře (srpen - pouze minerální voda), recepce, restaurace, americký bar, výtah, velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, parkoviště.
Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 4 €/pokoj/den. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, ceny v tabulce jsou platné pro ubytování v pokoji standard v depandanci. Možnost platit kreditními kartami, zdarma Wi-Fi v hale.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
11 780 Kč
10 991 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěma přistýlkami standard
11 780 Kč
10 991 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
11 780 Kč
10 991 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
11 780 Kč
10 991 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
Facebook