Hotel Residence La Rosa*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava

Hotel Residence La Rosa je díky své výhodné poloze cca 400 m od centra Foria, vzdálené od dopravního ruchu, s nádherným výhledem na záliv ve Foriu, výborným místem pro kidnou a odpočinkovou dovolenou. Nachází se na výběžku nad městem Forio, odkud jsou nádherné výhledy na západ slunce. Hotel je zařízen s péčí a stylem ve středomořských barvách.

Ubytování:
pokoje jsou vkusně a elegantně zařízeny, všechny mají vlastní koupelnu, prostornou terasu nebo balkon, TV, telefon, topení, fén a na vyžádání sejf, minibar a klimatizaci. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativních obrázcích.
 
Strava:
v ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu, za příplatek jsou možné večeře. 

Residence La Rosa nabízí typickou středomořskou a napolitánskou kuchyni s využitím místních produktů, jako jsou rajčata, česnek, bazalka, pepř, oregano, petržel, lilek, artyčoky, salát, brambory a cukiny.  Nabízí též pokrmy z úlovků místních rybářů - ryby a mořské plody, jako jsou ančovičky, chobotnice, slávky, mušle, sépie, humři a další.  Specialitou je tzv. "Paranza" - smažené drobné rybky.


Služby a vybavení:
- parkoviště
- bar se SAT-TV
- Wi-Fi bez poplatku
- hotelové transfery do centra Foria, na pláž Citara a do léčebného a kosmetického centra, vzdáleného 250 m od hotelu
- wellness zóna s jacuzzi a tureckou lázní
- lehátka a slunečníky u bazénu
- bar u bazénu
- sluneční terasy
- 1 menší vnitřní termální bazén s masážními tryskami
- 1 venkoví termální bazén
Díky příjemně teplé vodě jsou ideální ke koupání i na jaře i na podzim. Termální voda je vhodná při artritidě, revmatismu a kloubních a svalových problémech.


 

 

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

minibar 4 €/den
sejf v pokoji 1 €/ den
klimatizace 6 €/den (k dispozici cca 11.6. - 11.9.2018)
dětská postýlky 40 €/ týden

Facebook