Hotel Residence La Rosa*** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha

Hotel Residence La Rosa je díky své výhodné poloze cca 400 m od centra Foria, vzdálené od dopravního ruchu, s nádherným výhledem na záliv ve Foriu, výborným místem pro kidnou a odpočinkovou dovolenou. Nachází se na výběžku nad městem Forio, odkud jsou nádherné výhledy na západ slunce. Hotel je zařízen s péčí a stylem ve středomořských barvách.

Ubytování:
pokoje jsou vkusně a elegantně zařízeny, všechny mají vlastní koupelnu, prostornou terasu nebo balkon, TV, telefon, topení, fén a na vyžádání sejf, minibar a klimatizaci. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativních obrázcích.
 
Strava:
v ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu, za příplatek jsou možné večeře. 

Residence La Rosa nabízí typickou středomořskou a napolitánskou kuchyni s využitím místních produktů, jako jsou rajčata, česnek, bazalka, pepř, oregano, petržel, lilek, artyčoky, salát, brambory a cukiny.  Nabízí též pokrmy z úlovků místních rybářů - ryby a mořské plody, jako jsou ančovičky, chobotnice, slávky, mušle, sépie, humři a další.  Specialitou je tzv. "Paranza" - smažené drobné rybky.


Služby a vybavení:
- parkoviště
- bar se SAT-TV
- Wi-Fi bez poplatku
- hotelové transfery do centra Foria, na pláž Citara a do léčebného a kosmetického centra, vzdáleného 250 m od hotelu
- wellness zóna s jacuzzi a tureckou lázní
- lehátka a slunečníky u bazénu
- bar u bazénu
- sluneční terasy
- 1 menší vnitřní termální bazén s masážními tryskami
- 1 venkoví termální bazén
Díky příjemně teplé vodě jsou ideální ke koupání i na jaře i na podzim. Termální voda je vhodná při artritidě, revmatismu a kloubních a svalových problémech.


 

 

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

minibar 4 €/den
sejf v pokoji 1 €/ den
klimatizace 6 €/den (k dispozici cca 11.6. - 11.9.2018)
dětská postýlky 40 €/ týden

Facebook