Ideal*** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 250m od pláže, do 900m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, zahrada, restaurace, parkoviště, recepce, lehátka a slunečníky, venkovní termální železitý bazén, venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží
Vzdálenosti
od moře: 250 m
od centra: 900 m

Informace o ubytování

Malý rodinný hotel umístěný v krásné zahradě. Pro svoji polohu je doporučován všem, kteří hledají relaxaci a dokonalý odpočinek. Hotel je nedaleko pláží Cava dell‘ Isola (cca 200 m + cca 70 schodů) a Citara i Poseidonových zahrad. Vyniká výbornou kuchyní a dobrými službami.

Ubytování 
24 pokojů, velká část s výhledem na moře a balkónem nebo terasou, sociální zařízení, telefon. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování 
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, typická místní i mezinárodní kuchyně.

Služby a vybavení 
1x venkovní termální železitý bazén (38°C) s hydromasáží, 1x venkovní sladkovodní bazén s hydromasáží, (nutná koupací čepice nebo pokrývka hlavy), lehátka a slunečníky, zahrada, restaurace, recepce, bar, WiFi ve společných hotelových prostorách zdarma, parkoviště. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Vzhledem k dobré poloze je hotel svým umístěním vhodný k relaxaci.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

dětská postýlka 15 €/den; galavečeře Ferragosto - 20 €/os., 10 €/ dítě do 12 let - povinný příplatek; klimatizace (červen - září) - 5 €/pokoj/den.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
10 390 Kč
9 351 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami standard
10 390 Kč
9 351 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
10 390 Kč
9 351 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
10 390 Kč
9 351 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
Facebook