Imperamare*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: parkoviště, recepce, restaurace, snack-bar, terasa se slunečníky a lehátky, TV místnost, venkovní termální bazén, zahrada
Vzdálenosti
od moře: 500 m
od centra: 1,7 km

Daleko od domova a přesto se cítit jako doma - v bezprostřední blízkosti okouzlujícího zálivu „Baia di Citara“ se nachází útulný renovovaný panoramatický hotel Imperamare, který má italsko-rakouské majitele. Tento hotel nabízí výhled na moře, proslulou pláž Citaru a prostředí termálního parku Poseidonovy zahrady (od hotelu vzdálené několik minut chůze nebo pro hosty svozovým hotelovým minibusem zdarma). Od hotelu je rovněž zhruba 100 metrů vzdálena depandance. Všechny pokoje jsou s přímým výhledem na moře. Hosté hotelu mají také slevy na plážový servis (lehátka a slunečníky). V blízkosti hotelu se nachází mnoho butiků a kaváren. 

Ubytování
Hotelové pokoje jsou moderně zařízené, mají fantastický a jedinečný výhled na moře, balkon/terasu, telefon, SAT-TV, topení, sprchu a Wifi. Klimatizace je za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Služby a vybavení
Výhled z hotelu na moře a Poseidonovy lázně je zkrátka dech beroucí a rajský. V klidné, středozemně uzpůsobené zahradě (dál od hlavní silnice) se nachází termální bazén s hydromasáží, tryskami pro krční masáže, protiproudem a dále se zde nachází i finská sauna. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. O sportovní nadšence je zde také postaráno. Hotel má také k dispozici i dětské hry, aby se zde cítili dobře i malí hosté a právě díky své poloze v zóně s omezenou dopravou a dál od hlavní silnice jsou tak tito malí hosté v tomto hotelu v bezpečí. Parkoviště u hotelu je samozřejmostí a pro hotelové hosty je zdarma.

Stravování
Mimo výbornou středomořskou a zdravou kuchyni nabízí útulná a klimatizovaná restaurace s terasou také fantastický výhled a jedinečné západy slunce.
Bohatý snídaňový bufet (snídaňové kafe, Espresso, mléko, kakao, čaj (7 druhů), káva s ženšenem, briošky, 3 druhy chlebů, marmeláda, med, Nutella, cornflakes, müsli, čokoládové kuličky, ovocné šťávy, šunky, salámy, sýry a sezónní ovoce. Oběd a večeře jsou složeny z salátového a zeleninového bufetu a následným výběrem a la carte.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu
• služby CK a průvodce
• informační materiály

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)

• klimatizace - 5 €/pokoj/den
• Ferragosto 15.08. galavečeře - cca 23 €/os. - povinně

Poznámka

Ceny jsou pouze se snídaní.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
8 290 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami standard
8 290 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
8 290 Kč/osobu
Vybavení: .
jednolůžkový standard
8 290 Kč/osobu
Vlastnosti: CENA NEZAHRNUJE PŘÍPLATEK ZA JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
Vybavení: .
Facebook