Ischia - Terme Park Imperial- pobyt pro seniory 55+ 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Ischia - Terme Park Imperial- pobyt pro seniory 55
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Vybavení: bar, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky, masáže a kosmetické procedury za poplatek, parkoviště, připojení k internetu, recepce, restaurace, terasy s lehátky a slunečníky, trezor v recepci za poplatek, venkovní termální bazén, vlastní léčebné a kosmetické centrum, vnitřní termální bazén
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 450 m
od centra: 1,5 km

Moderní a elegantní hotelový komplex je situovaný ve velké tropické zahradě, kde se nachází také většina pokojů. K ideální relaxaci patří pobyt u jednoho z největších termálních hotelových bazénů na ostrově. Hotel je jen cca 10 minut chůze od pláže Citara a slavných Poseidonových zahrad. Pro svoji kvalitu a cenu je nejprodávanějším a nejoblíbenějším hotelem společně s 4* hotely Royal Palm a San Marco, jejichž služby se mohu využívat. 

Ubytování
143 pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV-SAT, minibarem, rádiem, centrální klimatizací (cca polovina června - polovina září), trezor za poplatek. Balkón nebo terasa a výhled na moře za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z menu. Místní i mezinárodní kuchyně. 

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén (35°C), 1x vnitřní termální bazén (38°C), terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, recepce, bar, internet point - za poplatek, sauna za poplatek, vlastní lázeňské centrum, parkoviště.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Facebook