Le Canne Terme***, ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 550m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: sauna, bar, vnitřní termální bazén, venkovní sladkovodní bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, vnitřní výřivka
Vzdálenosti
od moře: 550 m
od centra: 1000 m

Hotel leží na severním okraji města Forio v klid né zahradě. Skládá se z hlavní budovy s recepcí a ně kolika přilehlých budov v blízkosti bazénu. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut pěší chůze po silnici nebo za 5 minut busem. V blízkosti je botanická zahrada La Mortella a malebná pláž San Francesco.

Ubytování
Hotel leží na severním okraji města Forio v klidné zahradě. Skládá se z hlavní budovy s recepcí a několika přilehlých budov v blízkosti bazénu. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut pěší chůze po silnici nebo za 5 minut busem. V blízkosti je botanická zahrada La Mortella a malebná pláž San Francesco. Vzdálenosti pláž - 550 m centrum města - 1.000 m autobusová zastávka - 100 m

Vybavení hotelu
1x termální vnitřní bazén (36 °C), 1x venkovní sladkovodní bazén, 1x krytá vířivka, sauna, slunečníky a lehátka u bazénu, velká zahrada, léčebné a kosmetické procedury za poplatek (zábaly, inhalace, masáže, koupele atd.), restaurace, bar, TV - místnost, telefon, parkoviště.

Vybavení pokojů
50 pokojů, soc. zařízení, telefon, rádio, topení, většina s balkónem nebo terasou.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, mezinárodní kuchyně.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook