Le Canne Terme***, ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Vídeň
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 550m od pláže, do 1000m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: VÍDEŃ LETIŠTĚ
Vybavení: sauna, bar, vnitřní termální bazén, venkovní sladkovodní bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, vnitřní výřivka
Vzdálenosti
od moře: 550 m
od centra: 1000 m

Hotel leží na severním okraji města Forio v klid né zahradě. Skládá se z hlavní budovy s recepcí a ně kolika přilehlých budov v blízkosti bazénu. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut pěší chůze po silnici nebo za 5 minut busem. V blízkosti je botanická zahrada La Mortella a malebná pláž San Francesco.

Ubytování
Hotel leží na severním okraji města Forio v klidné zahradě. Skládá se z hlavní budovy s recepcí a několika přilehlých budov v blízkosti bazénu. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut pěší chůze po silnici nebo za 5 minut busem. V blízkosti je botanická zahrada La Mortella a malebná pláž San Francesco. Vzdálenosti pláž - 550 m centrum města - 1.000 m autobusová zastávka - 100 m

Vybavení hotelu
1x termální vnitřní bazén (36 °C), 1x venkovní sladkovodní bazén, 1x krytá vířivka, sauna, slunečníky a lehátka u bazénu, velká zahrada, léčebné a kosmetické procedury za poplatek (zábaly, inhalace, masáže, koupele atd.), restaurace, bar, TV - místnost, telefon, parkoviště.

Vybavení pokojů
50 pokojů, soc. zařízení, telefon, rádio, topení, většina s balkónem nebo terasou.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, mezinárodní kuchyně.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně a dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Katowic, Krakova a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook