Mareco Resort*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava

Hotel vhodný pro dospělé a děti, svět wellness a zábavy potěší. Předností hotelu je jeho klidná pozice a blízkost pláží - od moře 80 m a cca 200 m od písečné pláže Chiaia a 350 m od pláže San  Francesco. Vzdálenost od historického centra je cca 800 m. V okolí hotelu jsou placené i volné plážové úseky, restaurace, minimarket, tabák atd. 

Ubytování: 35 pokojů, vlastní příslušenství, TV, trezor, klimatizace, topení, minibar, Wi-fi zdarma. Standard s teráskou v přízemí nebo na
terase u bazénu. Za příplatek pokoj s výhledem na moře a balkónkem v prvním patře nebo pokoj s výhledem na moře a oknem v prvním patře; 2 pokoje economy s bočním výhledem a teráskou. Na vyžádání tří a čtyřlůžkové pokoje.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - 1. a 2. chod výběrem ze tří menu, salátový bufet, ovoce nebo dezert.

Služby a vybavení:
- vnitřní teplý minerální bazén 31-32°C s kaskádou a hydromasáží
- venkovní minerální bazén
- snack-bar
- restaurační hala
- prostorné vybavené terasy s panoramatickým výhledem na moře
- vlastní zahrádka
- dětská zóna
- kosmetika a lázně s kosmetickými procedurami a masážemi

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace cca 15.6. -15.9., zdarma

Facebook