ostrov ISCHIA, Itálie - PARADISO TERME & SPA  

Termíny a ceny
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: parkoviště, terasa se slunečníky a lehátky, vířivka, internet point za poplatek, venkovní termální bazén 3x, wellness centrum, platby kartou, bezlepkové diety
Sport v hotelu: stolní tenis
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 2 km

Krásný a příjemný luxusní hotelový komplex se i se svými depandancemi (150 m od recepce) rozprostírá v rozlehlé zahradě (23.000m2) plné mnoha středozemních i tropických druhů stromů a rostlin. Jedinečný je i svým panoramatickým umístěním, díky němuž mají hosté překrásný výhled na moře, horu Monte Epomeo a Forio. K dispozici je zde i Wellness centrum, které nabízí různé druhy léčebných kůr, inhalací a masáží i s použitím vlastně vyráběného fanga (bahna). Pro klienty je zdarma zajištěn pravidelný transfer do přístavu a centra ve Foriu, na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám.

Ubytování
72 pokojů  s výhledy do zahrady, na moře nebo na horu Monte Epomeo. Pokoje jsou z části v hlavní budově Paradiso Terme a z části v depandanci Paradiso Garden, která je od hlavní budovy a recepce vzdálena 150m. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, internetové připojení, klimatizaci, SAT – TV, minibar, sejf a telefon.

Pokoje v depandanci Paradiso Garden
-Standard
 - v přízemí, s terasou a výhledem do zahrady, obsaditelné max. 2 osobami. 
-Special - v patře, mají balkon s výhledem na bazén, zahradu nebo moře, jsou prostornější než pokoje standard a jsou obsaditelné 2 - 4 osobami.  
Pokoje v hlavní budově Paradiso Terme
- Comfort
 - v přízemí s teráskou nebo v patře, s velkým čelním oknem nebo s balkonem, s výhledem do zahrady a na Monte Epomeo,obsaditelné max. 2 osobami. 
- Prestige - mírně prostornější než pokoje Comfort, výhled do zahrady, orientované na mořskou stranu, některé v přízemí s terasou, některé v 1.patře s velkým čelním oknem, obsaditelné max. 3 osobami. 


Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu, saláty a předkrmy formou bohatého bufetu – lokální i mezinárodní kuchyně. Možnost bezlepkové, bezlaktózové či vegetariánské stravy. V letních měsících je jídlo servírováno na panoramatické terase.  

Služby a vybavení
3x venkovní termální bazén (26° – 36°), 1x vířivka, 1x vnitřní termální bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, recepce, restaurace, bar, knihovna, fitness centrum, stolní tenis, wellness centrum, parkoviště. Mmožnost připojení k internetu, platby kartou. V blízkosti resortu se nachází tenisové kurty.

Vzdálenost na pláž – 2,5 km na Citaru a Sorgeto
Vzdálenost od centra – 3,5 km – Forio, 1 km – Panza
Bus – 500 m

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

• ubytování s uvedeným typem stravování
• obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha (letecká společnost Travel Service, a.s.)
• pojištění CK proti úpadku
• vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu
• služby CK a průvodce
• informační materiály
• pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

• komplexní cestovní pojištění včetně storna
• služby za příplatky (např. plná penze, mořská strana, atd.)
• pobytovou taxu cca 2 €/os./den - splatná v hotovosti v hotelu (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)
• fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta

Poznámka

• uvedené ceny jsou platné pro pokoje standard v depandanci Paradiso Garden
• galavečer Ferragosto 14.8. - 35 €/osoba od 12 let, 25 €/osoba 2 - 12 let
• župan 5,5 €/ výměna, plážová osuška 3,5 €/ výměna
• dietní stravování - bezlepková dieta, bez laktózy, vegan
• SPECIÁLNÍ NABÍDKY: zdarma vstup do kamenné jeskyně Grotta di Agharti s termální párou - v areálu hotelu, zdarma antistresová masáž 15 minut při pobytu na minimálně 7 nocí, 4 bahenní zábaly + 4 termální sprchy + lékařská prohlídka - 154 €/os.; 4 bahenní zábaly + 4 termální sprchy + 4 terapeutické masáže + lékařská prohlídka - 330 €/os.
• plážový servis při pobytu na minimálně 5 nocí zdarma v obdobích 15.6. - 31.7. a 1.9. - 15.9.2019 - vstup na pláž + 1 slunečník + 2 lehátka/ pokoj
• klimatizace cca 1.6. - 15.9.2019

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj standard v depandanci Paradiso Garden
24 380 Kč/osobu
jednolůžkový pokoj standard v depandanci Paradiso Garden
24 380 Kč/osobu
Vlastnosti: UVEDENÁ CENA NEZAHRNUJE POVINNÝ PŘÍPLATEK, ZA JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
dvoulůžkový pokoj s přistýlkou special v depandanci Paradiso Garden
24 380 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Facebook