Paradiso Terme Resort & Spa**** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: parkoviště, terasa se slunečníky a lehátky, vířivka, internet point za poplatek, venkovní termální bazén 3x, wellness centrum, platby kartou, bezlepkové diety
Sport v hotelu: stolní tenis
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 2 km

Krásný a příjemný luxusní hotelový komplex se i se svými depandancemi (150 m od recepce) rozprostírá v rozlehlé zahradě (23.000m2) plné mnoha středozemních i tropických druhů stromů a rostlin. Jedinečný je i svým panoramatickým umístěním, díky němuž mají hosté překrásný výhled na moře, horu Monte Epomeo a Forio. K dispozici je zde i Wellness centrum, které nabízí různé druhy léčebných kůr, inhalací a masáží i s použitím vlastně vyráběného fanga (bahna). Pro klienty je zdarma zajištěn pravidelný transfer do přístavu a centra ve Foriu, na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám.

Ubytování
72 pokojů  s výhledy do zahrady, na moře nebo na horu Monte Epomeo. Pokoje jsou z části v hlavní budově Paradiso Terme a z části v depandanci Paradiso Garden, která je od hlavní budovy a recepce vzdálena 150m. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, internetové připojení, klimatizaci, SAT – TV, minibar, sejf a telefon.

Pokoje v depandanci Paradiso Garden
-Standard
 - v přízemí, s terasou a výhledem do zahrady, obsaditelné max. 2 osobami. 
-Special - v patře, mají balkon s výhledem na bazén, zahradu nebo moře, jsou prostornější než pokoje standard a jsou obsaditelné 2 - 4 osobami.  
Pokoje v hlavní budově Paradiso Terme
- Comfort
 - v přízemí s teráskou nebo v patře, s velkým čelním oknem nebo s balkonem, s výhledem do zahrady a na Monte Epomeo,obsaditelné max. 2 osobami. 
- Prestige - mírně prostornější než pokoje Comfort, výhled do zahrady, orientované na mořskou stranu, některé v přízemí s terasou, některé v 1.patře s velkým čelním oknem, obsaditelné max. 3 osobami. 


Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu, saláty a předkrmy formou bohatého bufetu – lokální i mezinárodní kuchyně. Možnost bezlepkové, bezlaktózové či vegetariánské stravy. V letních měsících je jídlo servírováno na panoramatické terase.  

Služby a vybavení
3x venkovní termální bazén (26° – 36°), 1x vířivka, 1x vnitřní termální bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, recepce, restaurace, bar, knihovna, fitness centrum, stolní tenis, wellness centrum, parkoviště. Mmožnost připojení k internetu, platby kartou. V blízkosti resortu se nachází tenisové kurty.

Vzdálenost na pláž – 2,5 km na Citaru a Sorgeto
Vzdálenost od centra – 3,5 km – Forio, 1 km – Panza
Bus – 500 m

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Ceny uvedené v tabulce jsou platné pro pokoje standard v depandanci Paradiso Garden. Galavečer Ferragosto 14.8. - 35 €/os. od 12 let, 25 €/osoba 2 - 12 let; župan 5 €/ výměna; plážová osuška 3 €/ výměna. Dietní stravování - bezlepková dieta, bez laktózy, vegan. Speciální nabídky: zdarma vstup do kamenné jeskyně Grotta di Agharti s termální párou - v areálu hotelu, zdarma doprava hotelovým minibusem do centra a přístavu ve Foriu, na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám, při příjezdu - zdarma lahev vody na pokoj + zdarma zapůjčení plážové osušky nebo koupacího pláště -dle sezóny, Plážový servis zdarma v obdobích 15.6. - 31.7. a 1.9. - 15.9.2018 - vstup na pláž + 1 slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo na pláži/ pokoj, včetně dopravy na pláž a zpět ve stanovených časech. Klimatizace cca 1.6. - 15.9.2018. Pokoj standard v depandanci Paradiso Garden - max. 2 osoby. Pokoj special v depandanci Paradiso Garden - pro 2 - 4 osoby. Pokoj comfort - v hlavní budově Paradiso Terme.

Facebook