Paradiso Terme Resort & Spa**** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: Praha EW
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha E
Vybavení: parkoviště, terasa se slunečníky a lehátky, vířivka, internet point za poplatek, venkovní termální bazén 3x, wellness centrum, platby kartou, bezlepkové diety
Sport v hotelu: stolní tenis
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 2 km

Krásný a příjemný luxusní hotelový komplex se i se svými depandancemi (150 m od recepce) rozprostírá v rozlehlé zahradě (23.000m2) plné mnoha středozemních i tropických druhů stromů a rostlin. Jedinečný je i svým panoramatickým umístěním, díky němuž mají hosté překrásný výhled na moře, horu Monte Epomeo a Forio. K dispozici je zde i Wellness centrum, které nabízí různé druhy léčebných kůr, inhalací a masáží i s použitím vlastně vyráběného fanga (bahna). Pro klienty je zdarma zajištěn pravidelný transfer do přístavu a centra ve Foriu, na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám.

Ubytování
72 pokojů  s výhledy do zahrady, na moře nebo na horu Monte Epomeo. Pokoje jsou z části v hlavní budově Paradiso Terme a z části v depandanci Paradiso Garden, která je od hlavní budovy a recepce vzdálena 150m. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, internetové připojení, klimatizaci, SAT – TV, minibar, sejf a telefon.

Pokoje v depandanci Paradiso Garden
-Standard
 - v přízemí, s terasou a výhledem do zahrady, obsaditelné max. 2 osobami. 
-Special - v patře, mají balkon s výhledem na bazén, zahradu nebo moře, jsou prostornější než pokoje standard a jsou obsaditelné 2 - 4 osobami.  
Pokoje v hlavní budově Paradiso Terme
- Comfort
 - v přízemí s teráskou nebo v patře, s velkým čelním oknem nebo s balkonem, s výhledem do zahrady a na Monte Epomeo,obsaditelné max. 2 osobami. 
- Prestige - mírně prostornější než pokoje Comfort, výhled do zahrady, orientované na mořskou stranu, některé v přízemí s terasou, některé v 1.patře s velkým čelním oknem, obsaditelné max. 3 osobami. 


Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu, saláty a předkrmy formou bohatého bufetu – lokální i mezinárodní kuchyně. Možnost bezlepkové, bezlaktózové či vegetariánské stravy. V letních měsících je jídlo servírováno na panoramatické terase.  

Služby a vybavení
3x venkovní termální bazén (26° – 36°), 1x vířivka, 1x vnitřní termální bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, recepce, restaurace, bar, knihovna, fitness centrum, stolní tenis, wellness centrum, parkoviště. Mmožnost připojení k internetu, platby kartou. V blízkosti resortu se nachází tenisové kurty.

Vzdálenost na pláž – 2,5 km na Citaru a Sorgeto
Vzdálenost od centra – 3,5 km – Forio, 1 km – Panza
Bus – 500 m

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Ceny uvedené v tabulce jsou platné pro pokoje standard v depandanci Paradiso Garden. Galavečer Ferragosto 14.8. - 35 €/os. od 12 let, 25 €/osoba 2 - 12 let; župan 5 €/ výměna; plážová osuška 3 €/ výměna. Dietní stravování - bezlepková dieta, bez laktózy, vegan. Speciální nabídky: zdarma vstup do kamenné jeskyně Grotta di Agharti s termální párou - v areálu hotelu, zdarma doprava hotelovým minibusem do centra a přístavu ve Foriu, na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám, při příjezdu - zdarma lahev vody na pokoj + zdarma zapůjčení plážové osušky nebo koupacího pláště -dle sezóny, Plážový servis zdarma v obdobích 15.6. - 31.7. a 1.9. - 15.9.2018 - vstup na pláž + 1 slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo na pláži/ pokoj, včetně dopravy na pláž a zpět ve stanovených časech. Klimatizace cca 1.6. - 15.9.2018. Pokoj standard v depandanci Paradiso Garden - max. 2 osoby. Pokoj special v depandanci Paradiso Garden - pro 2 - 4 osoby. Pokoj comfort - v hlavní budově Paradiso Terme.

Facebook