Park Victoria - depandence** ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 500m od pláže, do 200m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, restaurace, internet, recepce, venkovní termální bazén, terasa se slunečníky a lehátky
Vzdálenosti
od moře: 500 m
od centra: 200 m

Depandance mohou být také soukromé apartmány různé vzdálenosti od hl. budovy cca 150 m., jsou vybaveny jako hotelové pokoje ** kategorie a jsou přidělovány na místě recepcí hotelu. 

Ušetříte za ubytování - ktegorie2*, ale využijete služby 3* hotelu Park Victoria, který nabízí příjemný a poklidný pobyt. Navzdory jeho chráněné pozici se rychle dostanete na pláž a do centra města. Přívětivý personál a dobrá kuchyně.

H
otel Park Victoria*** se skládá ze 2 budov a nachází se v klidné oblasti v citrusových sadech nedaleko Poseidonových zahrad, pláží Citara (cca 20 min. chůze) a Cava dell´Isola (10 min.) a historického centra Foria. Klienti ubytovaní v depandancích** využívají služeb hotelu Park Victoria.

Ubytování 
Pokoje s vlastním sociálním zařízením. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování 
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Služby a vybavení 
1x vnitřní termální bazén (36°C - 40°C), 1x venkovní termální bazén (28°C - 30°C), terasa s lehátky a slunečníky, bar, recepce, restaurace, trezor za poplatek, WiFi v prostorách recepce, baru a části zahrady zdarma. Hotel má dlouhodobě vynikající služby, dobrou stravu a silné termální prameny.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Facebook