Punta Imperatore**** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: restaurace, parkoviště, internet, recepce, výtah, 1x týdně galavečer s hudbou a tancem, vnitřní termální vířivka, venkovní bazén s hydromasáží a soláriem, finská sauna
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 20 m
od centra: 2 km

Hotel Punta Imperatore ve Foriu se nacházející v okouzlující zátoce Citara, asi 20 metrů od pláže. Je to ideální místo pro strávení hezkých dnů v klidném a pohodlném prostředí. Hotel má vynikající panoramatickou polohu. Necelých 100 metrů od hotelu se nachází termální park Poseidonovy zahrady, proslulý po celém světě pro své léčivé vody a lázeňské procedury.

Ubytování
38 pokojů, dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) se sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací, některé s balkonem, trezorem.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet  a výběr z menu.  Jednou týdně po večeři se v hotelu konají večírky s živou hudbou.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén a hydromasáží, terasa s lehátky a slunečníky recepce, restaurace, bar, výtah, klimatizace (15.06.-15.09.), parkoviště, internet, výtah, solárium za poplatek.

Vzdálenost od pláže - u pláže.
Vzdálenost od centra - cca 1,7 km.
autobusová zastávka - cca 50 m.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny platí pro pokoje typu basic. Ferragosto 15.8. 60 € dětská postýlka pro dítě 0-2 roky 10 €/den - platba na místě.

Facebook