Punta Imperatore**** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: restaurace, parkoviště, internet, recepce, výtah, 1x týdně galavečer s hudbou a tancem, vnitřní termální vířivka, venkovní bazén s hydromasáží a soláriem, finská sauna
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 20 m
od centra: 2 km

Hotel Punta Imperatore ve Foriu se nacházející v okouzlující zátoce Citara, asi 20 metrů od pláže. Je to ideální místo pro strávení hezkých dnů v klidném a pohodlném prostředí. Hotel má vynikající panoramatickou polohu. Necelých 100 metrů od hotelu se nachází termální park Poseidonovy zahrady, proslulý po celém světě pro své léčivé vody a lázeňské procedury.

Ubytování
38 pokojů, dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) se sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací, některé s balkonem, trezorem.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet  a výběr z menu.  Jednou týdně po večeři se v hotelu konají večírky s živou hudbou.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén a hydromasáží, terasa s lehátky a slunečníky recepce, restaurace, bar, výtah, klimatizace (15.06.-15.09.), parkoviště, internet, výtah, solárium za poplatek.

Vzdálenost od pláže - u pláže.
Vzdálenost od centra - cca 1,7 km.
autobusová zastávka - cca 50 m.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny platí pro pokoje typu basic. Ferragosto 15.8. 60 € dětská postýlka pro dítě 0-2 roky 10 €/den - platba na místě.

Facebook