Punta Imperatore**** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: restaurace, parkoviště, internet, recepce, výtah, 1x týdně galavečer s hudbou a tancem, vnitřní termální vířivka, venkovní bazén s hydromasáží a soláriem, finská sauna
Sport v hotelu: masáže
Vzdálenosti
od moře: 20 m
od centra: 2 km

Informace o ubytování

Hotel leží jen pár kroků od krásné pláže Citara a známých Poseidonových zahrad.

Ubytování
38 pokojů, dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) se sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací, některé s balkonem, trezorem.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet  a výběr z menu.

Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén a hydromasáží, terasa s lehátky a slunečníky recepce, restaurace, bar, výtah, klimatizace (15.06.-15.09.), parkoviště, internet, výtah, solárium za poplatek.

Vzdálenost od pláže - u pláže.
Vzdálenost od centra - cca 1,7 km.
autobusová zastávka - cca 50 m.

Hotel Punta Imperatore ve Forio se nacházející v okouzlující zátoce Citara. Je to asi 20 metrů od pláže a je to ideální místo pro strávení hezkých dnů v klidném, rezervovaném a pohodlném prostředí.

Hotel má vynikající panoramatickou polohu. Necelých 100 metrů od hotelu se nachází termální park Poseidonovy zahrady, proslulý po celém světě pro své léčivé vody a lázeňské procedury.

Hostům je k dispozici venkovní bazén s hydromasáží a soláriem.

V hotelu je výtah, vlastní parkoviště podle dostupnosti zdarma. Nedaleká autobusová zastávka (15 metrů) vede do přístavu Forio (přímo napojeného na Neapol) nebo do centra Forio 2 km daleko.

Kuchyně nabízí denně bufet s možností výběru ze dvou menu. Jednou týdně po večeři se v hotelu konají večírky s živou hudbou.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny platí pro pokoje typu basic. Ferragosto 15.8. 60 € dětská postýlka pro dítě 0-2 roky 10 €/den - platba na místě.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový basic
13 880 Kč/osobu
dvoulůžkový s přistýlkou basic
13 880 Kč/osobu
dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami basic
13 880 Kč/osobu
jednolůžkový basic
13 880 Kč/osobu
Facebook