Residence La Rosa*** apartmánový komplex, ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Komplex apartmánů
Poloha: do 1500 m od pláže, do 500m od centra
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, parkoviště, internet WIFI, TV místnost, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 500 m

Nachází se v atraktivní poloze asi 400 m. od centra města Forio, daleko od hluku dopravy. Hosty potěší nádherný výhled na záliv ve městě. Hotel, spolu s typickou ischijskou pohostinností, vytváří podmínky pro ozdravný a relaxační pobyt. Budovy se nacházejí na malém kopci, kde můžete obdivovat nádherný západ slunce ve Foriu. Vymalován je s typickými středomořskými barvami.

Služby a vybavení
Rezidence má vlastní parkoviště, bar s TV se satelitním příjmem, gril, Internet WIFI ve společných prostorách v hale, kyvadlovou dopravu do centra města, na pláž Citara a lázeňské procedury na jednom z vyhlášených spolupracujících zařízení cca 250 m. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v apt. jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Apartmány
Všechny vkusně zařízené apartmány mají vlastní sociální zařízení, panoramatickou terasu, TV, telefon, topení. Za příplatek trezor, minibar a klimatizace. Rezidence disponuje následujícími typy apartmánů:
- A1 pro 2 osoby
- A2 pro 3 osoby
- B1 pro 4 osoby
- B2 pro 5 osob

Upozornění!  Klient může být ubytován v apartmánu jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
bez stravy, polopenze formou snídaně + večeře za příplatek, nápoje za příplatek. Středomořská tradiční neapolská kuchyně založená na místních produktech dostupných na ostrově. Jídlo se podává v malebné restauraci s panoramatickým výhledem. V nabídce jsou kvalitní domácí vína a ostrovních pokrmy. Běžnými ingrediencemi pokrmů jsou rajčata, česnek, bazalka, pepř, oregano, petržel, lilek, artyčoky, salát, papriky, brambory a cuketa. Ischitánská kuchyně samozřejmě nabízí i výborné plody moře - ančovičky, chobotnice, slávky, škeble, humry a různé druhy čerstvě ulovených ryb.

Citrony jsou široce používané a mají zásadní roli v ostrovní kuchyni. Kromě toho se také používají pro přípravu typického likéru, "Limoncello".

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny zahrnují pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu el.energie, plynu a vody, zapůjčení ložního prádla a ručníků. Příplatky: přistýlka 40 €/ týden; polopenze (7x snídaně + 7x večeře) 110 €/os. od 12 let/ týden, 82,5 €/os. do 12 let/ týden; závěrečný úklid Mono 30 €/apartmá, Bilo 35 €/ apartmán - povinný příplatek; klimatizace v apt Mono 40 €/apt./ týden, Bilo 50 €/apt./týden; dětská postýlka 40 €/týden. DOPRAVA NA PLÁŽ A DO CENTRA ZDARMA.

Facebook