Residence La Rosa*** apartmánový komplex, ostrov ISCHIA, Itálie  

Termíny a ceny
Kód zájezdu: SW
Typ ubytování: Komplex apartmánů
Poloha: do 1500 m od pláže, do 500m od centra
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Letecky
Nástupní místo: Praha
Vybavení: bar, parkoviště, internet WIFI, TV místnost, hotelový minibus do centra Panzy a na pláž Citara
Vzdálenosti
od moře: 1,5 km
od centra: 500 m

Nachází se v atraktivní poloze asi 400 m. od centra města Forio, daleko od hluku dopravy. Hosty potěší nádherný výhled na záliv ve městě. Hotel, spolu s typickou ischijskou pohostinností, vytváří podmínky pro ozdravný a relaxační pobyt. Budovy se nacházejí na malém kopci, kde můžete obdivovat nádherný západ slunce ve Foriu. Vymalován je s typickými středomořskými barvami.

Služby a vybavení
Rezidence má vlastní parkoviště, bar s TV se satelitním příjmem, gril, Internet WIFI ve společných prostorách v hale, kyvadlovou dopravu do centra města, na pláž Citara a lázeňské procedury na jednom z vyhlášených spolupracujících zařízení cca 250 m. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v apt. jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Apartmány
Všechny vkusně zařízené apartmány mají vlastní sociální zařízení, panoramatickou terasu, TV, telefon, topení. Za příplatek trezor, minibar a klimatizace. Rezidence disponuje následujícími typy apartmánů:
- A1 pro 2 osoby
- A2 pro 3 osoby
- B1 pro 4 osoby
- B2 pro 5 osob

Upozornění!  Klient může být ubytován v apartmánu jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
bez stravy, polopenze formou snídaně + večeře za příplatek, nápoje za příplatek. Středomořská tradiční neapolská kuchyně založená na místních produktech dostupných na ostrově. Jídlo se podává v malebné restauraci s panoramatickým výhledem. V nabídce jsou kvalitní domácí vína a ostrovních pokrmy. Běžnými ingrediencemi pokrmů jsou rajčata, česnek, bazalka, pepř, oregano, petržel, lilek, artyčoky, salát, papriky, brambory a cuketa. Ischitánská kuchyně samozřejmě nabízí i výborné plody moře - ančovičky, chobotnice, slávky, škeble, humry a různé druhy čerstvě ulovených ryb.

Citrony jsou široce používané a mají zásadní roli v ostrovní kuchyni. Kromě toho se také používají pro přípravu typického likéru, "Limoncello".

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu včetně trajektu a transferu do/z hotelu– odlet Praha, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny zahrnují pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu el.energie, plynu a vody, zapůjčení ložního prádla a ručníků. Příplatky: přistýlka 40 €/ týden; polopenze (7x snídaně + 7x večeře) 110 €/os. od 12 let/ týden, 82,5 €/os. do 12 let/ týden; závěrečný úklid Mono 30 €/apartmá, Bilo 35 €/ apartmán - povinný příplatek; klimatizace v apt Mono 40 €/apt./ týden, Bilo 50 €/apt./týden; dětská postýlka 40 €/týden. DOPRAVA NA PLÁŽ A DO CENTRA ZDARMA.

Facebook