Riva del Sole*** ostrov ISCHIA, Itálie 

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: u moře, do 1500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, venkovní sladkovodní bazén, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, vnitřní termální bazén s hydromasáží, vnitřní výřivka, terasa se slunečníky a lehátky, soukromá pláž
Vzdálenosti
od moře: 50 m
od centra: 1,5 km

Informace o ubytování

Pěkný zrenovovaný rodinný hotel ležící na strategickém místě, poblíž pláže Citara (cca 200 m). Kolem vstupní brány do hotelu vede silnice k pláži a k Poseidonovým zahradám. Hotel má vlastní menší soukromou pláž. Patří mezi oblíbené z naší nabídky.

Ubytování 
38 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, centrálním topením, většina s balkonem či terasou, klimatizace za příplatek. Třílůžkové pokoje a pokoje s dětskou postýlkou jsou pouze s výhledem na moře, jednolůžkové pokoje jen s oknem. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování 
Polopenze, snídaně - kontinentální, večeře - výběr z menu.

Služby a vybavení 
1x venkovní sladkovodní bazén, 1x krytý menší bazén s teplou minerální vodou a hydromasáží (cca 36°C), 1x krytá vířivka, recepce, restaurace, bar, TV-SAT místnost, parkoviště, WiFi zdarma (hala), terasa s lehátky a slunečníky s přímým vstupem na pláž (po schodech).

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace 5 €/os./den; dětská postýlka 11 €/den. Speciální nabídka: sleva 50% na bahenní zábaly a termální koupele v Terme Castaldi. UPOZORNĚNÍ: TŘÍLŮŽKOVÉ pokoje A pokoje S DĚTSKOU POSTÝLKOU jsou POUZE typu SUPERIOR nebo S VÝHLEDEM NA MOŘE. EARLY BOOKING DO 15.3.2017 - 7% na pobyty v období 31.3. - 12.5., 28.7. - 4.8., 13.10. - 31.10. 2018

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový s přistýlkou standard
8 390 Kč
6 964 Kč/osobu
dvoulůžkový standard
8 390 Kč
6 964 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
jednolůžkový standard
8 390 Kč
6 964 Kč/osobu
Vybavení: balkon/terasa, telefon, WC+sprcha
Facebook