Terme Villa Teresa*** ostrov ISCHIA, Itálie  

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 600m od pláže, do 1500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, zahrada, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, terasa se slunečníky a lehátky

Informace o ubytování

Hotel se nachází na klidném a panoramatickém místě, nedaleko písčité pláže Citara a termálního parku Poseidonovy zahrady. Hotel se skládá ze tří budov umístěných ve společném parku a je obklopen tropickou vegetací a vinicemi.

Ubytování
80 komfortně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, balkón, výhled na moře a klimatizace jsou za poplatek.
 
Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.
 
Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén, 1x vnitřní termální bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, bar - taverna, hala s TV, výtah, centrální topení, zahrada, soukro mé parkoviště, vlastní lázeňské zařízení.
 

Hotel Terme Villa Teresa nabízí komfortní pokoje umístěné ve třech budovách, pokoje s výhledem na záliv Citara a Mount Epomeo se nacházejí v hlavní budově. Moderní areál hotelu je obklopen středomořskými zahradami.

Hotel také nabízí ubytovaní v apartmánech (studia a apartmány), které se nacházejí asi 100 metrů od hlavní budovy. V apartmánových bytech je možnost využívat všech hotelových služeb, jako jsou bazény, snack bar, wellness centrum, shuttle bus.

Hotel má celodenní bar „Pool bar“ s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. U baru lze dostat lehký oběd od 11:30 do 14:30. V odpoledních hodinách je ideálním místem k relaxaci nový „Lounge bar“ s nabídkou 75ti koktejlů nebo aperitivu.

V hotelové restauraci se každodenně koná snídaně od 7:30 do 11:00 s bohatým bufetem s místními specialitami, množstvím různých druhů ovoce, marmelád a dalších dobrot. šéfkuchař podává středomořskou kuchyni s velkým množstvím místních surovin, jako je bazalka, olivový olej a cherry rajčata. Bar „Swimming pool“ nabízí lehký oběd od 12:00 do 14:30 a večeři od 19:30 do 20:30.

Každý týden hotel pořádá pro své hosty na večírek s tradiční lidovou hudbou a tancem.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace (15.6. - 15.9.) 7,5 €/pokoj/noc; Ferragosto 15.8. 20 €/os.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový standard
7 690 Kč
6 921 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
dvoulůžkový s přistýlkou standard
7 690 Kč
6 921 Kč/osobu
Vybavení: sprcha, telefon, WC
jednolůžkový standard
7 690 Kč
6 921 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
Facebook