Terme Villa Teresa*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 600m od pláže, do 1500m od centra
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: bar, vnitřní termální bazén, zahrada, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, TV místnost, venkovní termální bazén, výtah, terasa se slunečníky a lehátky

Informace o ubytování

Hotel se nachází na klidném a panoramatickém místě, nedaleko písčité pláže Citara a termálního parku Poseidonovy zahrady. Hotel se skládá ze tří budov umístěných ve společném parku a je obklopen tropickou vegetací a vinicemi.

Ubytování
80 komfortně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, balkón, výhled na moře a klimatizace jsou za poplatek.
 
Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.
 
Služby a vybavení
1x venkovní termální bazén, 1x vnitřní termální bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, bar - taverna, hala s TV, výtah, centrální topení, zahrada, soukro mé parkoviště, vlastní lázeňské zařízení.
 

Hotel Terme Villa Teresa nabízí komfortní pokoje umístěné ve třech budovách, pokoje s výhledem na záliv Citara a Mount Epomeo se nacházejí v hlavní budově. Moderní areál hotelu je obklopen středomořskými zahradami.

Hotel také nabízí ubytovaní v apartmánech (studia a apartmány), které se nacházejí asi 100 metrů od hlavní budovy. V apartmánových bytech je možnost využívat všech hotelových služeb, jako jsou bazény, snack bar, wellness centrum, shuttle bus.

Hotel má celodenní bar „Pool bar“ s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. U baru lze dostat lehký oběd od 11:30 do 14:30. V odpoledních hodinách je ideálním místem k relaxaci nový „Lounge bar“ s nabídkou 75ti koktejlů nebo aperitivu.

V hotelové restauraci se každodenně koná snídaně od 7:30 do 11:00 s bohatým bufetem s místními specialitami, množstvím různých druhů ovoce, marmelád a dalších dobrot. šéfkuchař podává středomořskou kuchyni s velkým množstvím místních surovin, jako je bazalka, olivový olej a cherry rajčata. Bar „Swimming pool“ nabízí lehký oběd od 12:00 do 14:30 a večeři od 19:30 do 20:30.

Každý týden hotel pořádá pro své hosty na večírek s tradiční lidovou hudbou a tancem.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji standard s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

klimatizace (15.6. - 15.9.) 7,5 €/pokoj/noc; Ferragosto 15.8. 20 €/os.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový standard
13 080 Kč
12 161 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
dvoulůžkový s přistýlkou standard
13 080 Kč
12 161 Kč/osobu
Vybavení: sprcha, telefon, WC
jednolůžkový standard
13 080 Kč
12 161 Kč/osobu
Vybavení: telefon, WC+sprcha
Facebook