Villa Marinú*** ostrov ISCHIA, Itálie - Autobusová doprava 

/Design/Icons/FirstMinute.png
Termíny a ceny
Kód zájezdu: bus
Typ ubytování: Komplex apartmánů
Poloha: do 800m od pláže, do 1600m od centra
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Autobus
Vybavení: bar, venkovní sladkovodní bazén, zahrada, restaurace, parkoviště, internet WIFI, recepce, TV místnost, masáže a kosmetické procedury za poplatek, vnitřní termální bazén s hydromasáží, lehátka a slunečníky, bazény v hotelu Villa Angela , internet point za poplatek
Vzdálenosti
od moře: 800 m
od centra: 1,6 km

Informace o ubytování

Hotel byl kompletně zrenovován v roce 2004 - jedná se o velmi příjemný rodinný komplex, tvořený centrální budovou a několika dalšími přízemními objekty, umístěnými v krásné rozlehlé zahradě (cca 7.000 m2). Hotel má strategickou polohu - nachází se nedaleko městské pláže Chiaia a centra města Forio (cca 10 min. chůze). 

Ubytování - 60 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, sejfem, TV-SAT, některé pokoje s balkonem či terasou, klimatizace za příplatek. Jednolůžkové pokoje nemají terasu ani balkon.

Stravování - polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, typická místní i mezinárodní kuchyně. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu + salátový bufet. 

Služby a vybavení - 1x venkovní sladkovodní bazén, 1x krytý termální bazén (34°C) s hydromasáží (za poplatek), lehátka a slunečníky, zahrada, restaurace, recepce, bar, konferenční salonek, místnost s TV-SAT, WiFi v prostorách recepce a internet point - za poplatek, parkoviště, masáže a kosmetické ošetření za poplatek.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování s uvedeným typem stravování, autobusovou dopravu včetně trajektu a transferu do hotelu - odjezd vždy v pátek, návrat v neděli, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Uvedené ceny zahrnují pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu el.energie, plynu a vody, zapůjčení a výměnu ložního prádla (1x týdně) a ručníků (2x týdně). večeře - 25 €/os./1 večeře; snídaně 5 €/os./ 1 snídaně; závěrečný úklid cca 30 €/apartmá - povinný příplatek; klimatizace 5 €/os./den; dětská postýlka 10 €/den.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
bilo 4 DS
9 363 Kč
8 816 Kč/osobu
mono 2
9 885 Kč
9 286 Kč/osobu
Vybavení: kuchyňský kout, povlečení, WC+sprcha
mono 4
7 763 Kč
7 376 Kč/osobu
Vybavení: kuchyňský kout, povlečení, WC+sprcha
bilo 4
8 888 Kč
8 388 Kč/osobu
Vybavení: kuchyňský kout, povlečení, WC+sprcha
trilo 4 DS
7 938 Kč
7 533 Kč/osobu
Vybavení: kuchyňský kout, povlečení, WC+sprcha
Facebook