Wellness Lord Byron*** ostrov ISCHIA, Itálie 

Termíny a ceny
Kód zájezdu: vlastní doprava
Typ ubytování: Hotel
Poloha: v centru
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Itálie / Ischia / Forio
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar, venkovní minerální bazén, terasy s lehátky a slunečníky, zahrada, vlastní léčebné a kosmetické centrum, restaurace, parkoviště, recepce, vnitřní termální bazén s hydromasáží, vnitřní výřivka, snack-bar
Vzdálenosti
od moře: 300 m

Hotel leží v centru města Forio, největšího města na ostrově, v blízkosti pláže Chiaia a Citara, obchodních center a není daleko od krásných Poseidonových zahrad, pravé oázypřírody, lázní a wellness.  Lord Byron, je prezentován jako tichý, obklopený zelení.

Ubytování
Klidný a elegantní hotel v anglickém stylu s výhodnou polohou v centru Foria, skládá se z několika budov obklopených zelení. Část pokojů je situována do klidné zahrady. Hotel je žádán klienty, kteří mají rádi romantické procházky středověkým centrem Foria a uličkami plnými obchodů a kavárniček. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.
  
Vzdálenosti: od moře přibližně 500 m, v centru, autobusová zastávka u hotelu. 

Vybavení hotelu
1x venkovní minerální bazén, 1x vnitřní termální bazén (35 °C) s hydromasáží, 1x vnitřní vířivka, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, bar, snack bar, parkoviště, zahrada, vlastní léčebné zařízení - za příplatek.

Vybavení pokojů
1x venkovní minerální bazén, 1x vnitřní termální bazén (35 °C) s hydromasáží, 1x vnitřní vířivka, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, bar, snack bar, zahrada, vlastní lázeňské a kosmetické centrum (procedury za poplatek), parkoviště.

Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, místní i mezinárodní kuchyně, 1x týdně galavečer.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE

Cena obsahuje

ubytování v pokoji CLASSIC s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.

Poznámka

Pokoj CLASSIC: telefon, TV-SAT, fén, klimatizace na vyžádání.

Facebook